8Y - Evtaş Bloklari -Seren Sokak Saatleri
Pazartesi - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 |
---|---|---|---|---|
Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü | 06:30 | 07:45 | 15:50 | 17:50 |
Seren Sokak - Öğretmenler Sit. Yönü | 06:30 | 07:46 | 15:51 | 17:51 |
Kader Sokak - Öğretmenler Sitesi Yönü | 06:31 | 07:47 | 15:52 | 17:52 |
Harman Sokak - Öğretmenler Sit. Yönü | 06:32 | 07:48 | 15:53 | 17:53 |
Armağanevler Kuran Kursu - Kadiköy Yönü | 06:32 | 07:48 | 15:53 | 17:53 |
Sancaktepe Camii - Mustafa Kemal Yönü | 06:33 | 07:49 | 15:54 | 17:54 |
Cevahir Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:34 | 07:51 | 15:56 | 17:56 |
Şelale Caddesi - Yenişehir 13b Yönü | 06:35 | 07:52 | 15:57 | 17:57 |
Manolya Evleri - Yenişehir 13b Yönü | 06:36 | 07:53 | 15:58 | 17:58 |
Erkut Soyak Anadolu Lisesi - Yenişehir 13b Yönü | 06:36 | 07:54 | 15:59 | 17:59 |
Atay Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:37 | 07:54 | 15:59 | 17:59 |
Çakmak Polis Amirliği - Kadiköy Yönü | 06:38 | 07:55 | 16:00 | 18:00 |
Ümraniye Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Ümraniye Yönü | 06:39 | 07:57 | 16:02 | 18:02 |
3107 Sokak / Ümraniye Yönü | 06:40 | 07:59 | 16:04 | 18:04 |
Ataşehir Yolu / Ümraniye Yönü | 06:41 | 08:00 | 16:05 | 18:05 |
Kelkit Sokak - Üstbostanci Yönü | 06:43 | 08:02 | 16:07 | 18:07 |
Murat Sokak - Üstbostanci Yönü | 06:44 | 08:03 | 16:08 | 18:08 |
Selmani Farisi Camii - Ataşehir Yönü | 06:45 | 08:04 | 16:09 | 18:09 |
Ataşehir Belediyesi - Kadiköy Yönü | 06:45 | 08:05 | 16:10 | 18:10 |
Ardiç Sokak - Doğu Ataşehir Yönü | 06:46 | 08:06 | 16:11 | 18:11 |
Menekşe Sokak - Doğu Ataşehir Yönü | 06:46 | 08:07 | 16:12 | 18:12 |
Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu - Kadiköy Yönü | 06:48 | 08:08 | 16:13 | 18:13 |
Ataşehir Ağiz Ve Diş Sağliği Hastanesi - Kadiköy Yönü | 06:49 | 08:10 | 16:15 | 18:15 |
Dr.Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü | 06:50 | 08:11 | 16:16 | 18:16 |
Halk Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:51 | 08:12 | 16:17 | 18:17 |
Habire Yahşi Anadolu Lisesi - Kadiköy Yönü | 06:52 | 08:13 | 16:18 | 18:18 |
Yavuz Selim Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:53 | 08:15 | 16:20 | 18:20 |
Yeni Sahra Metro - Kadiköy Yönü | 06:54 | 08:16 | 16:21 | 18:21 |
Yenisahra Metro İstasyonu - Bati Ataşehir Yönü | 06:54 | 08:16 | 16:21 | 18:21 |
Yavuz Selim Caddesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:55 | 08:18 | 16:23 | 18:23 |
Habire Yahşi Anadolu Lisesi - Bati Atasehir Yönü | 06:56 | 08:19 | 16:24 | 18:24 |
Halk Caddesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:57 | 08:20 | 16:25 | 18:25 |
Dr.Nureddin Erk Perihan Erk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Bati Ataşehir Yönü | 06:58 | 08:21 | 16:26 | 18:26 |
Fesleğen Sokak - Bati Ataşehir Yönü | 06:59 | 08:23 | 16:28 | 18:28 |
Ataşehir Ağiz Ve Diş Sağliği Hastanesi - Bati Ataşehir Yönü | 07:00 | 08:24 | 16:29 | 18:29 |
Ülker Spor Ve Etkinlik Salonu - Ülker Spor Etkinlik Salonu Yönü | 07:01 | 08:25 | 16:30 | 18:30 |
Ataşehir Emniyet - Bati Ataşehir Peron Yönü | 07:01 | 08:26 | 16:31 | 18:31 |
Menekşe Sokak - Esatpaşa Yönü | 07:03 | 08:27 | 16:32 | 18:32 |
Ardiç Sokak - Esatpaşa Yönü | 07:04 | 08:28 | 16:33 | 18:33 |
Ataşehir Belediyesi - Esatpaşa Yönü | 07:04 | 08:28 | 16:33 | 18:33 |
Selmani Farisi Camii - Esatpaşa Yönü | 07:05 | 08:30 | 16:35 | 18:35 |
Murat Sokak - Altunizade Yönü | 07:06 | 08:30 | 16:35 | 18:35 |
Kelkit Sokak - Altunizade Yönü | 07:08 | 08:32 | 16:37 | 18:37 |
Hisarkent Sitesi - Yenişehir (13b) Yönü | 07:10 | 08:34 | 16:39 | 18:39 |
3107.Sokak - Soyak Yenisehir Yönü | 07:11 | 08:35 | 16:40 | 18:40 |
Ümraniye Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Yenisehir.11m Yönü | 07:12 | 08:37 | 16:42 | 18:42 |
Çakmak Polis Amirliği - Soyak Yenişehir Yönü | 07:14 | 08:38 | 16:43 | 18:43 |
Atay Caddesi - Dudullu Yönü | 07:15 | 08:39 | 16:44 | 18:44 |
Manolya Evleri - Ümraniye 13b Yönü | 07:16 | 08:40 | 16:45 | 18:45 |
Şelale Caddesi - Ümraniye 13b Yönü | 07:17 | 08:41 | 16:46 | 18:46 |
Cevahir Caddesi - Ümraniye Yönü | 07:18 | 08:42 | 16:47 | 18:47 |
Samanyolu - Ögretmenler Sit. Yönü | 07:19 | 08:43 | 16:48 | 18:48 |
Armağanevler Kuran Kursu - Evtaş Bloklari Yönü | 07:21 | 08:45 | 16:50 | 18:50 |
Harman Sokak - Üsküdar 13c Yönü | 07:21 | 08:45 | 16:50 | 18:50 |
Kader Sokak - Üsküdar 13c Yönü | 07:23 | 08:47 | 16:52 | 18:52 |
Seren Sokak - Üsküdar 13c Yönü | 07:24 | 08:48 | 16:53 | 18:53 |
İETT Bus saatleri - 8Y (Evtaş Bloklari -Seren Sokak)
8Y Evtaş Bloklari -Seren Sokak güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Evtaş Bloklari - Üsküdar 13c Yönü durağı - Seren Sokak - Üsküdar 13c Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın