990 - Beyler Saatleri
Pazartesi - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 |
---|---|---|---|---|
Seferihisar Son Durak | 07:00 | 08:30 | 16:20 | 18:00 |
Seferhisar Konutlar | 07:00 | 08:30 | 16:20 | 18:00 |
Seferihisar Devlet Hastanesi | 07:01 | 08:31 | 16:21 | 18:01 |
Seferihisar Pazaryeri | 07:02 | 08:32 | 16:22 | 18:02 |
Seferihisar Ptt | 07:03 | 08:33 | 16:23 | 18:03 |
Seferihisar Eczane | 07:04 | 08:34 | 16:24 | 18:04 |
Seferihisar Itfaiye | 07:05 | 08:35 | 16:25 | 18:05 |
Seferihisar Bahçe | 07:06 | 08:36 | 16:26 | 18:06 |
Kocaçay | 07:07 | 08:37 | 16:27 | 18:07 |
Seferihisar Semt Garajı | 07:07 | 08:37 | 16:27 | 18:07 |
Seferihisar Saha | 07:08 | 08:38 | 16:28 | 18:08 |
İzmir Caddesi | 07:09 | 08:39 | 16:29 | 18:09 |
Sığacık Yol Ayrımı | 07:10 | 08:40 | 16:30 | 18:10 |
İzmir Caddesi | 07:11 | 08:41 | 16:31 | 18:11 |
Kuşadası Caddesi | 07:12 | 08:42 | 16:32 | 18:12 |
Hisar | 07:13 | 08:43 | 16:33 | 18:13 |
Manolya | 07:15 | 08:45 | 16:35 | 18:15 |
Bahçeköy | 07:16 | 08:46 | 16:36 | 18:16 |
Kavakdere Mezarlık | 07:21 | 08:51 | 16:41 | 18:21 |
Kavakdere Üçyol | 07:23 | 08:53 | 16:43 | 18:23 |
Beyler Üç Yol | 07:25 | 08:55 | 16:45 | 18:25 |
Kavakdere Okul | 07:27 | 08:57 | 16:47 | 18:27 |
Samyeli | 07:28 | 08:58 | 16:48 | 18:28 |
Zeybek | 07:29 | 08:59 | 16:49 | 18:29 |
Kavak Çayı | 07:31 | 09:01 | 16:51 | 18:31 |
Vakıf Kuyu | 07:32 | 09:02 | 16:52 | 18:32 |
Baraj Yolu | 07:33 | 09:03 | 16:53 | 18:33 |
Borlu | 07:36 | 09:06 | 16:56 | 18:36 |
Yonca | 07:38 | 09:08 | 16:58 | 18:38 |
Orhanlı Yol Ayrımı | 07:40 | 09:10 | 17:00 | 18:40 |
Kara Pınar | 07:41 | 09:11 | 17:01 | 18:41 |
Han Deresi | 07:42 | 09:12 | 17:02 | 18:42 |
Kuzyaka | 07:45 | 09:15 | 17:05 | 18:45 |
İncircik | 07:46 | 09:16 | 17:06 | 18:46 |
Bağ Bozumu | 07:48 | 09:18 | 17:08 | 18:48 |
Çeşme | 07:49 | 09:19 | 17:09 | 18:49 |
Meşelik | 07:50 | 09:20 | 17:10 | 18:50 |
İbrahim Alanı | 07:51 | 09:21 | 17:11 | 18:51 |
İzli Kuyu | 07:52 | 09:22 | 17:12 | 18:52 |
İmamlar | 07:54 | 09:24 | 17:14 | 18:54 |
Beyler İlkokulu | 07:55 | 09:25 | 17:15 | 18:55 |
Dere Çeşme | 07:56 | 09:26 | 17:16 | 18:56 |
Beyler Son Durak | 07:57 | 09:27 | 17:17 | 18:57 |
Pazar Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 |
---|---|---|---|---|---|
Seferihisar Son Durak | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 |
Seferhisar Konutlar | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | 18:15 |
Seferihisar Devlet Hastanesi | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:16 | 18:16 |
Seferihisar Pazaryeri | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 |
Seferihisar Ptt | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:18 | 18:18 |
Seferihisar Eczane | 10:18 | 12:18 | 14:18 | 16:19 | 18:19 |
Seferihisar Itfaiye | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:20 | 18:20 |
Seferihisar Bahçe | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:21 | 18:21 |
Kocaçay | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:22 | 18:22 |
Seferihisar Semt Garajı | 10:21 | 12:21 | 14:21 | 16:22 | 18:22 |
Seferihisar Saha | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:23 | 18:23 |
İzmir Caddesi | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:24 | 18:24 |
Sığacık Yol Ayrımı | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:25 | 18:25 |
İzmir Caddesi | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:26 | 18:26 |
Kuşadası Caddesi | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:27 | 18:27 |
Manolya | 10:27 | 12:27 | 14:27 | 16:29 | 18:29 |
Bahçeköy | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:31 | 18:31 |
Kavakdere Üçyol | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:36 | 18:36 |
Beyler Üç Yol | 10:35 | 12:35 | 14:35 | 16:39 | 18:39 |
Kavakdere Okul | 10:36 | 12:36 | 14:36 | 16:40 | 18:40 |
Samyeli | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:41 | 18:41 |
Zeybek | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:43 | 18:43 |
Kavak Çayı | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:44 | 18:44 |
Vakıf Kuyu | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:46 | 18:46 |
Baraj Yolu | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:47 | 18:47 |
Borlu | 10:44 | 12:44 | 14:44 | 16:50 | 18:50 |
Yonca | 10:46 | 12:46 | 14:46 | 16:51 | 18:51 |
Orhanlı Yol Ayrımı | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:53 | 18:53 |
Kara Pınar | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:54 | 18:54 |
Han Deresi | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:55 | 18:55 |
Kuzyaka | 10:51 | 12:51 | 14:51 | 16:58 | 18:58 |
İncircik | 10:52 | 12:52 | 14:52 | 16:59 | 18:59 |
Bağ Bozumu | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 17:01 | 19:01 |
Çeşme | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 17:02 | 19:02 |
Meşelik | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 17:03 | 19:03 |
İbrahim Alanı | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 17:04 | 19:04 |
İzli Kuyu | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 17:06 | 19:06 |
İmamlar | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 17:08 | 19:08 |
Beyler İlkokulu | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:08 | 19:08 |
Dere Çeşme | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:09 | 19:09 |
Beyler Son Durak | 11:01 | 13:01 | 15:02 | 17:10 | 19:10 |
ESHOT Bus saatleri - 990 (Beyler)
990 Beyler güzergahı için ESHOT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Seferihisar Son Durak durağı - Beyler Son Durak durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel ESHOT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın