G1 - T.T.M. Paşaköy Üniversite Hastanesi-Ring Saatleri
Pazar - Cumartesi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 | Kalkış #11 | Kalkış #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Orman Bölge Müdürlüğü Duraği | 07:41 | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 |
Kurtdereli - 1 Duraği | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 |
Yeni İzmir Yolu - 1 Duraği | 07:43 | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 |
Yeni İzmir Yolu - 4 Duraği | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Yeni İzmir Yolu - 6 Duraği | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 18:47 |
Çayır Sokak Durağı | 07:49 | 08:49 | 09:49 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 18:49 |
119. Sokak Durağı | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
Adalet Sarayı - 1 Durağı | 07:52 | 08:52 | 09:52 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
Baü Sağlik Uyguluma Ve Araştirma Hastanesi | 08:03 | 09:03 | 10:03 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:03 |
Atköy - 1 Durağı | 08:07 | 09:07 | 10:06 | 11:03 | 12:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 |
Fidanlık Durağı | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:06 | 15:07 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 |
Ismail Dalan Hava Lojmanları Durağı | 08:13 | 09:13 | 10:12 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:10 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 |
Bakım Okulu - 1 Durağı | 08:16 | 09:16 | 10:14 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:13 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:16 |
Adalet Sarayi - 2 Duraği | 08:19 | 09:19 | 10:17 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:16 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:19 |
Yeni Izmir Yolu - 8 Durağı | 08:21 | 09:21 | 10:18 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:18 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 19:21 |
Yeni İzmir Yolu - 7 Duraği | 08:23 | 09:23 | 10:20 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:17 | 15:20 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Yeni İzmir Yolu - 5 Duraği | 08:25 | 09:25 | 10:22 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:22 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 |
Yeni İzmir Yolu - 3 Duraği | 08:26 | 09:26 | 10:22 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | 14:19 | 15:23 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 |
Yeni İzmir Yolu - 2 Duraği | 08:27 | 09:27 | 10:24 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:24 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 |
Kurtdereli - 2 Duraği | 08:29 | 09:29 | 10:25 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 15:26 | 16:29 | 17:29 | 18:29 | 19:29 |
İstasyon - 1 | 08:30 | 09:30 | 10:26 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:27 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 |
Ttm - G1 - G1 A Duraği | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 |
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bus saatleri - G1 (T.T.M. Paşaköy Üniversite Hastanesi-Ring)
G1 T.T.M. Paşaköy Üniversite Hastanesi-Ring güzergahı için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Ttm - G1 - G1 A Duraği durağı - Ttm - G1 - G1 A Duraği durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın