HM3 - Hürriyet Mahallesi -Osmanbey Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Hürriyet Mahallesi - Son Durak Yönü | 07:00 |
Cengiz Topel Camii - Şişli Yönü | 07:01 |
Şimşir - Şişli Yönü | 07:02 |
İstanbul Adalet Sarayi - Şişli Yönü | 07:03 |
Şişli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Çağlayan Yolu-Şişli Yönü | 07:04 |
Şişli - Taksim Yönü | 07:07 |
Abide-İ Hürriyet Caddesi - Taksim Yönü | 07:08 |
Bomonti - Taksim Yönü | 07:10 |
Osmanbey - Feriköy Yönü | 07:11 |
İETT Bus saatleri - HM3 (Hürriyet Mahallesi -Osmanbey)
HM3 Hürriyet Mahallesi -Osmanbey güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Hürriyet Mahallesi - Son Durak Yönü durağı - Osmanbey - Feriköyönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın. {CITY1}}-Şişli arası HM3 seferinin tarifesini her gün gece yarısı güncelliyoruz.