KM46 - Bati Ataşehir Peronlar -Üstbostanci Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bati Ataşehir Peronlar - Peron Yönü | 06:20 | 07:40 | 09:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 18:05 | 20:30 |
Ataşehir Belediyesi - Kadiköy Yönü | 06:21 | 07:41 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 18:06 | 20:31 |
Ardiç Sokak - Doğu Ataşehir Yönü | 06:21 | 07:41 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 18:06 | 20:31 |
Menekşe Sokak - Doğu Ataşehir Yönü | 06:22 | 07:42 | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 18:07 | 20:32 |
Cumhuriyet Parki - Ataşehir Yönü | 06:23 | 07:44 | 09:44 | 11:43 | 13:43 | 15:44 | 18:09 | 20:33 |
Lale Sokak 7 | 06:24 | 07:45 | 09:45 | 11:44 | 13:44 | 15:45 | 18:10 | 20:34 |
Ataşehir Atatürk Mahallesi - Atasehir Yönü | 06:25 | 07:47 | 09:47 | 11:46 | 13:46 | 15:47 | 18:12 | 20:35 |
Ataşehir Plazalar - Atasehir Yönü | 06:27 | 07:49 | 09:49 | 11:47 | 13:47 | 15:49 | 18:14 | 20:37 |
Turgut Özal Bulvari - Bostanci Yönü | 06:28 | 07:50 | 09:50 | 11:48 | 13:48 | 15:50 | 18:15 | 20:38 |
Çiçek Kent - Bostanci 10 Yönü | 06:29 | 07:52 | 09:52 | 11:50 | 13:50 | 15:52 | 18:17 | 20:39 |
Ataşehir Evlendirme Dairesi - Yeditepe Üni. 10 A Yönü | 06:30 | 07:53 | 09:53 | 11:51 | 13:51 | 15:53 | 18:18 | 20:40 |
Dilek Sabanci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Hal Yönü | 06:31 | 07:55 | 09:55 | 11:52 | 13:52 | 15:55 | 18:20 | 20:41 |
Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü - Kadiköy 21b Yönü | 06:32 | 07:56 | 09:56 | 11:53 | 13:53 | 15:56 | 18:21 | 20:42 |
Ataşehir Toplum Sağliği Merkezi - Kadiköy Yönü | 06:33 | 07:57 | 09:57 | 11:54 | 13:54 | 15:57 | 18:22 | 20:43 |
Küçükbakkalköy Çarşi - Kadiköy Yönü | 06:34 | 07:58 | 09:58 | 11:55 | 13:55 | 15:58 | 18:23 | 20:44 |
Küçükbakkalköy - İçerenköy 14s Yönü | 06:34 | 07:58 | 09:58 | 11:55 | 13:55 | 15:58 | 18:23 | 20:44 |
Selçuklar Camii - Kayişdaği Yönü | 06:34 | 07:59 | 09:59 | 11:55 | 13:55 | 15:59 | 18:24 | 20:44 |
Meskenler - Sarigazi Yönü | 06:35 | 08:00 | 10:00 | 11:56 | 13:56 | 16:00 | 18:25 | 20:45 |
Fevzipaşa - Sarigazi Yönü | 06:36 | 08:01 | 10:01 | 11:57 | 13:57 | 16:01 | 18:26 | 20:46 |
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Sarigazi Yönü | 06:37 | 08:02 | 10:02 | 11:58 | 13:58 | 16:02 | 18:27 | 20:47 |
Ataşehir 100.Yil Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Bost. Köp. 19 D Yönü | 06:37 | 08:03 | 10:02 | 11:59 | 13:59 | 16:03 | 18:28 | 20:47 |
Hasan Leyli İlkokulu - Bostanci Köp. Yönü | 06:38 | 08:04 | 10:03 | 12:00 | 14:00 | 16:04 | 18:29 | 20:48 |
Professor Doctor Necmettin Erbakan Caddesi 45 | 06:39 | 08:05 | 10:04 | 12:01 | 14:01 | 16:05 | 18:30 | 20:49 |
Necmettin Erbakan Caddesi - Kadiköy Yönü | 06:40 | 08:06 | 10:05 | 12:01 | 14:01 | 16:06 | 18:31 | 20:50 |
Ziyapaşa - Kadiköy 19-19d-19f Yönü | 06:41 | 08:07 | 10:06 | 12:03 | 14:03 | 16:07 | 18:32 | 20:51 |
Yahya Kemal Beyatli Ortaokulu - Kadiköy 19-19d-19f Yönü | 06:41 | 08:08 | 10:07 | 12:03 | 14:03 | 16:08 | 18:33 | 20:51 |
İçerenköy - Kadiköy Yönü | 06:42 | 08:09 | 10:07 | 12:04 | 14:04 | 16:09 | 18:34 | 20:52 |
İçerenköy Mezarliği - Kadiköy Yönü | 06:42 | 08:09 | 10:08 | 12:04 | 14:04 | 16:09 | 18:34 | 20:52 |
Halil Atamavci İlkokulu - Kadiköy Ve Bostanci Yönü | 06:44 | 08:11 | 10:09 | 12:06 | 14:06 | 16:11 | 18:36 | 20:54 |
Bostanci Sanayii - Bostanci Yönü | 06:44 | 08:11 | 10:09 | 12:06 | 14:06 | 16:11 | 18:36 | 20:54 |
Bostanci Sapaği - Üstbostanci 19d.7 Yönü | 06:45 | 08:13 | 10:11 | 12:07 | 14:07 | 16:13 | 18:38 | 20:55 |
Ali Nihat Tarlan Caddesi - Üst Bostanci 19d Yönü | 06:46 | 08:14 | 10:12 | 12:08 | 14:08 | 16:14 | 18:39 | 20:56 |
Konak Sokak - Bostanci Yönü | 06:48 | 08:16 | 10:13 | 12:10 | 14:10 | 16:16 | 18:41 | 20:58 |
Bostanci Gösteri Merkezi - Kadiköy Yönü | 06:48 | 08:17 | 10:14 | 12:11 | 14:11 | 16:17 | 18:42 | 20:58 |
Dörtyol - Bostanci Peron Yönü | 06:50 | 08:19 | 10:15 | 12:12 | 14:12 | 16:19 | 18:44 | 21:00 |
Üstbostanci | 06:51 | 08:20 | 10:16 | 12:13 | 14:13 | 16:20 | 18:45 | 21:01 |
İETT Bus saatleri - KM46 (Bati Ataşehir Peronlar -Üstbostanci)
KM46 Bati Ataşehir Peronlar -Üstbostanci güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Bati Ataşehir Peronlar - Peron Yönü durağı - Üstbostanci durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın