MR42 - Halkali Marmaray -Gümrük Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 | Kalkış #2 | Kalkış #3 | Kalkış #4 | Kalkış #5 | Kalkış #6 | Kalkış #7 | Kalkış #8 | Kalkış #9 | Kalkış #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Menekşe Sokak 18a | 06:25 | 07:40 | 09:35 | 11:05 | 12:30 | 14:00 | 15:40 | 17:25 | 19:10 | 20:40 |
Gültepe Camii - K.S.S. Hastanesi Yönü | 06:25 | 07:40 | 09:35 | 11:05 | 12:30 | 14:00 | 15:40 | 17:25 | 19:10 | 20:40 |
Göl Konutlari - Sefaköy Yönü | 06:26 | 07:42 | 09:37 | 11:06 | 12:31 | 14:01 | 15:42 | 17:27 | 19:12 | 20:41 |
Bezirganbahçe Toki - Sefaköy Yönü | 06:27 | 07:43 | 09:38 | 11:07 | 12:32 | 14:02 | 15:43 | 17:28 | 19:13 | 20:42 |
Toki Konutlari - K.S.S.Hastanesi Yönü | 06:28 | 07:43 | 09:38 | 11:08 | 12:33 | 14:03 | 15:43 | 17:28 | 19:13 | 20:43 |
İstasyon Mahallesi Muhtarliği - Ispartakule Yönü | 06:28 | 07:45 | 09:40 | 11:09 | 12:34 | 14:04 | 15:45 | 17:30 | 19:15 | 20:43 |
Sakarya Sokak - K.S.S Hastane Yönü | 06:30 | 07:47 | 09:42 | 11:10 | 12:35 | 14:05 | 15:47 | 17:32 | 19:17 | 20:45 |
Avrupa Konutlari 3 - Kayaşehir Yönü | 06:31 | 07:48 | 09:43 | 11:12 | 12:37 | 14:07 | 15:48 | 17:33 | 19:18 | 20:46 |
Halkali Polis Merkezi - Bakirköy Yönü | 06:32 | 07:50 | 09:45 | 11:13 | 12:38 | 14:08 | 15:50 | 17:35 | 19:20 | 20:47 |
Halkalı Camlık / Bakırköy Yönü | 06:34 | 07:51 | 09:46 | 11:14 | 12:39 | 14:09 | 15:51 | 17:36 | 19:21 | 20:49 |
Osmangazi - Sefaköy Yönü | 06:34 | 07:52 | 09:47 | 11:15 | 12:40 | 14:10 | 15:52 | 17:37 | 19:22 | 20:49 |
Evliya Çelebi - Sefaköy Yönü | 06:35 | 07:53 | 09:48 | 11:16 | 12:41 | 14:11 | 15:53 | 17:38 | 19:23 | 20:50 |
İnönü Mahallesi - Sefaköy Yönü | 06:36 | 07:54 | 09:49 | 11:17 | 12:42 | 14:12 | 15:54 | 17:39 | 19:24 | 20:51 |
Hakan Caddesi - Bakirköy Yönü | 06:37 | 07:56 | 09:51 | 11:18 | 12:43 | 14:13 | 15:56 | 17:41 | 19:26 | 20:52 |
Maslak Çeşme Caddesi 185 A | 06:37 | 07:56 | 09:51 | 11:18 | 12:43 | 14:13 | 15:56 | 17:41 | 19:26 | 20:52 |
Halk Pazari - Sefaköy Yönü | 06:38 | 07:57 | 09:52 | 11:19 | 12:44 | 14:14 | 15:57 | 17:42 | 19:27 | 20:53 |
100.Yil İlkokulu - Sefaköy Yönü | 06:39 | 07:58 | 09:53 | 11:20 | 12:45 | 14:15 | 15:58 | 17:43 | 19:28 | 20:54 |
Ulu Camii - Bakirköy Yönü | 06:39 | 07:59 | 09:54 | 11:21 | 12:46 | 14:16 | 15:59 | 17:44 | 19:29 | 20:54 |
Maslakçeşme - Sefaköy Yönü | 06:40 | 08:00 | 09:55 | 11:22 | 12:47 | 14:17 | 16:00 | 17:45 | 19:30 | 20:55 |
Siteler - Sefaköy Yönü | 06:41 | 08:01 | 09:56 | 11:22 | 12:47 | 14:17 | 16:01 | 17:46 | 19:31 | 20:56 |
Kazim.Bektaş.Camii - Aksaray Yönü | 06:42 | 08:02 | 09:57 | 11:24 | 12:49 | 14:19 | 16:02 | 17:47 | 19:32 | 20:57 |
Mustafa Eravutmuş Ortaokulu / Sefaköy Yönü | 06:43 | 08:03 | 09:58 | 11:24 | 12:49 | 14:19 | 16:03 | 17:48 | 19:33 | 20:58 |
Boru Sanayii | 06:43 | 08:04 | 09:59 | 11:25 | 12:50 | 14:20 | 16:04 | 17:49 | 19:34 | 20:58 |
Fevzi Çakmak Meydani - Bakirköy Yönü | 06:44 | 08:05 | 10:00 | 11:26 | 12:51 | 14:21 | 16:05 | 17:50 | 19:35 | 20:59 |
Sefaköy Merkez - Şirinevler Yönü | 06:45 | 08:07 | 10:01 | 11:27 | 12:52 | 14:22 | 16:07 | 17:52 | 19:37 | 21:00 |
Kartaltepe - Atakent Yönü | 06:47 | 08:09 | 10:03 | 11:29 | 12:54 | 14:24 | 16:09 | 17:54 | 19:39 | 21:02 |
Belediye Caddesi - Boru Sanayi Yönü | 06:47 | 08:09 | 10:04 | 11:29 | 12:54 | 14:24 | 16:09 | 17:54 | 19:39 | 21:02 |
Merkez Caddesi - Boru Sanayi Yönü | 06:49 | 08:12 | 10:06 | 11:31 | 12:56 | 14:26 | 16:12 | 17:57 | 19:42 | 21:04 |
Yeldeğirmeni - Boru Sanayi Yönü | 06:50 | 08:13 | 10:06 | 11:32 | 12:57 | 14:27 | 16:13 | 17:58 | 19:43 | 21:05 |
Kazim Bektaş Camii - Halkali Yönü | 06:51 | 08:14 | 10:08 | 11:33 | 12:58 | 14:28 | 16:14 | 17:59 | 19:44 | 21:06 |
Siteler - İnönü Mahallesi Yönü | 06:52 | 08:16 | 10:09 | 11:35 | 13:00 | 14:30 | 16:16 | 18:01 | 19:46 | 21:07 |
Maslakçeşme - İnönü Mahallesi Yönü | 06:53 | 08:16 | 10:09 | 11:35 | 13:00 | 14:30 | 16:16 | 18:01 | 19:46 | 21:08 |
Ulu Camii - Atakent Yönü | 06:54 | 08:17 | 10:10 | 11:36 | 13:01 | 14:31 | 16:17 | 18:02 | 19:47 | 21:09 |
100.Yil İlkokulu - İnönü Mahallesi Yönü | 06:54 | 08:18 | 10:11 | 11:37 | 13:02 | 14:32 | 16:18 | 18:03 | 19:48 | 21:09 |
Halk Pazari - Inönü Mahallesi Yönü | 06:55 | 08:19 | 10:12 | 11:37 | 13:02 | 14:32 | 16:19 | 18:04 | 19:49 | 21:10 |
Pazar Yolu - İnönü Mahallesi Yönü | 06:56 | 08:20 | 10:13 | 11:38 | 13:03 | 14:33 | 16:20 | 18:05 | 19:50 | 21:11 |
Hakan Caddesi - Atakent Yönü | 06:56 | 08:21 | 10:13 | 11:39 | 13:04 | 14:34 | 16:21 | 18:06 | 19:51 | 21:11 |
İnönü Mahallesi - İnönü Mahallesi Yönü | 06:57 | 08:22 | 10:14 | 11:40 | 13:05 | 14:35 | 16:22 | 18:07 | 19:52 | 21:12 |
Evliya Çelebi - İnönü Mahallesi Yönü | 06:58 | 08:23 | 10:15 | 11:41 | 13:06 | 14:36 | 16:23 | 18:08 | 19:53 | 21:13 |
Osmangazi - İnönü Mahallesi Yönü | 06:59 | 08:24 | 10:16 | 11:42 | 13:07 | 14:37 | 16:24 | 18:09 | 19:54 | 21:14 |
Halkali Çamlik - İnönü Mahallesi Yönü | 06:59 | 08:25 | 10:17 | 11:42 | 13:07 | 14:37 | 16:25 | 18:10 | 19:55 | 21:14 |
Halkali Polis Merkezi - Kss Hastanesi Yönü | 07:01 | 08:26 | 10:18 | 11:44 | 13:09 | 14:39 | 16:26 | 18:11 | 19:56 | 21:16 |
Avrupa Konutlari 3 - Bakirköy Yönü | 07:03 | 08:28 | 10:19 | 11:45 | 13:10 | 14:40 | 16:28 | 18:13 | 19:58 | 21:17 |
Mehmet Akif Ersoy Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Konutbirlik Yönü | 07:04 | 08:30 | 10:21 | 11:46 | 13:11 | 14:41 | 16:30 | 18:15 | 20:00 | 21:18 |
Şehit Münir Alkan - Konutbirlik Yönü | 07:06 | 08:31 | 10:22 | 11:48 | 13:13 | 14:43 | 16:31 | 18:16 | 20:01 | 21:19 |
Yenidoğan - Konutbirlik Yönü | 07:07 | 08:32 | 10:23 | 11:49 | 13:14 | 14:44 | 16:32 | 18:17 | 20:02 | 21:20 |
Yenidoğan - Halkali Yönü | 07:07 | 08:33 | 10:23 | 11:49 | 13:14 | 14:44 | 16:33 | 18:18 | 20:02 | 21:20 |
Şehit Münir Alkan - Halkali Yönü | 07:08 | 08:34 | 10:24 | 11:50 | 13:15 | 14:45 | 16:34 | 18:19 | 20:03 | 21:21 |
Mehmet Akif Ersoy Eğitim Ve Araştirma Hastanesi - Halkali Yönü | 07:09 | 08:35 | 10:25 | 11:51 | 13:16 | 14:46 | 16:35 | 18:20 | 20:04 | 21:22 |
Sakarya Sokak - Küçükçekmece Yönü | 07:11 | 08:37 | 10:26 | 11:52 | 13:17 | 14:47 | 16:37 | 18:22 | 20:05 | 21:23 |
İstasyon Mahallesi Muhtarliği - Bakirköy Yönü | 07:12 | 08:38 | 10:28 | 11:53 | 13:18 | 14:48 | 16:38 | 18:23 | 20:06 | 21:25 |
Toki Konutlari - Yenibosna Metro Yönü | 07:13 | 08:39 | 10:29 | 11:54 | 13:19 | 14:49 | 16:39 | 18:24 | 20:07 | 21:25 |
Halkalı İstasyon Caddesi No:25/A | 07:14 | 08:40 | 10:29 | 11:55 | 13:20 | 14:50 | 16:40 | 18:25 | 20:08 | 21:26 |
Göl Konutlari - Y.Bosna Metro Yönü | 07:15 | 08:41 | 10:30 | 11:56 | 13:21 | 14:51 | 16:41 | 18:26 | 20:09 | 21:27 |
Halkali Marmaray - Halkali Yönü | 07:17 | 08:43 | 10:32 | 11:58 | 13:23 | 14:53 | 16:43 | 18:28 | 20:10 | 21:28 |
Gümrük - Eminönü Yönü | 07:20 | 08:46 | 10:34 | 11:59 | 13:24 | 14:54 | 16:46 | 18:31 | 20:12 | 21:30 |
İETT Bus saatleri - MR42 (Halkali Marmaray -Gümrük)
MR42 Halkali Marmaray -Gümrük güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Menekşe Sokak 18a durağı - Gümrük - Eminönü Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın