MR60 - Pendik -Sabiha Gökçen Havalimani Saatleri
Hafta içi Saatleri
İstasyon | Kalkış #1 |
---|---|
Pendik - 1.Peron Yönü | 07:00 |
Pendik İdo İskelesi - Bostanci Yönü | 07:03 |
Pendik Marina - Kadiköy Yönü | 07:05 |
Palmiye - Pendik Yönü | 07:07 |
Pendik Devlet Hastanesi - Pendik Köprüsü Yönü | 07:09 |
Sancak Köprüsü - Pendik Köprüsü Yönü | 07:10 |
Pendik Yht İstasyonu - Peron Alani Yönü | 07:11 |
Adnan Menderes Bulvari - Kurtköy Yönü | 07:12 |
Sanayi Sitesi - Kurtköy Yönü | 07:14 |
Zümrüt Caddesi - Pendik Köprüsü Yönü | 07:15 |
Mehmet Ali Tunga Camii - Tuzla Yönü | 07:16 |
Tavşantepe Metro - Tuzla Yönü | 07:19 |
Karadeniz Caddesi / Tuzla Yönü | 07:20 |
Kaynarca - Tuzla Yönü | 07:24 |
Tersane Köprüsü-1 - Tuzla Yönü | 07:27 |
Kurtköy Bağlanti Yolu - Gidiş Yönü | 07:33 |
Teknopark İstanbul - Sabiha Gökçen Yönü | 07:37 |
Sabiha Gökçen Nizamiye - Havalimani Yönü | 07:40 |
Sabiha Gökçen Havalimani - (Peron) Yönü | 07:42 |
İETT Bus saatleri - MR60 (Pendik -Sabiha Gökçen Havalimani)
MR60 Pendik -Sabiha Gökçen Havalimani güzergahı için İETT Bus<br> saatleri sunmaktadır. Tarife Pendik - 1.Peron Yönü durağı - Sabiha Gökçen Havalimani - (Peron) Yönü durağı arası sefer planıdır ancak farklı sebeplerden dolayı tarife güncellenebilir.
Çevrimiçi gerçek zamanlı bir programa erişebilir veya Bus saatlerinin yazdırılabilir bir versiyonunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir ve güncel İETT tarifelerimiz ile yolculuğunuzu bugün, yarın, hafta içi veya hafta sonu programına göre planlayın