Перейти до основного вмісту

Знайдіть найкращі маршрути до Івана Богуна Проїзд, Zhytomyrs'Ka

Знайти Івана Богуна Проїзд, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Івана Богуна Проїзд (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Івана Богуна Проїзд

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Івана Богуна Проїзд за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з Івана Богуна Проїзд у місті Zhytomyrs'Ka

 • Спорткомплекс Динамо,4 хв пішки,
 • Вул. Чумацький Шлях,5 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Івана Богуна Проїзд?

  Найближчими станціями до Івана Богуна Проїзд є:

  • Спорткомплекс Динамо на відстані 236 метра(ів), 4 хв ходи.
  • Вул. Чумацький Шлях на відстані 339 метра(ів), 5 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Івана Богуна Проїзд?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Івана Богуна Проїзд: 102

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Івана Богуна Проїзд?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Івана Богуна Проїзд: 25, 3, 44

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Івана Богуна Проїзд у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Івана Богуна Проїзд у Zhytomyrs'Ka є Спорткомплекс Динамо. Це 4 хв пішки.

Знайти Івана Богуна Проїзд, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Івана Богуна Проїзд в місті Zhytomyrs'Ka

Як дістатися до Івана Богуна Проїзд в Zhytomyrs'Ka, Україна?

Завдяки Moovit це зовсім нескладно. Введіть свою адресу і шукач маршрутів Moovit визначить найшвидший спосіб дістатися туди! Не впевнені де саме слід вийти? Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте в режимі реального часу вказівки щодо вашої подорожі (включно з тим, де саме на Івана Богуна Проїзд потрібно вийти). Крім цього, ви отримаєте доступ до розкладів руху і бачитимете очікуваний час прибуття по своїм улюбленим shuttle або автобус лініям.

Шукаєте зупинку або станцію, яка є найближчою до Івана Богуна Проїзд? Ознайомтеся з цим переліком зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Спорткомплекс Динамо; Вул. Чумацький Шлях.

Автобус:Shuttle:

Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте доступ до поточного розкладу руху і маршрутів в Zhytomyrs'Ka. Не потрібно встановлювати окремі автобусні або залізничні додатки для перегляду відповідних розкладів. Moovit - це єдиний повнофункціональний мобільний додаток громадського транспорту, який допоможе вам дістатися туди, куди потрібно.

З нами подорож громадським транспортом до Івана Богуна Проїзд може бути набагато легшою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажирів в Zhytomyrs'Ka , довіряють Moovit як найкращому додатку громадського транспорту.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Ka, Житомир

Івана Богуна Проїзд, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Івана Богуна Проїзд у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Івана Богуна Проїзд у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Івана Богуна Проїзд за…