Як дістатися до Дубляни в Дублянська Міська Рада з Автобус

Початок
Кінець
Шукати

Напрямки до Дубляни (Дублянська Міська Рада) громадським транспортом

Натисніть маршрут, щоб отримати оновлені розклади

Натисніть на маршрут, щоб отримати оновлені розклади, точний час прибуття та покрокові інструкції на карті

"Як дістатися до Дубляни за допомогою Автобус

Потрібно натиснути на Автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Від Академія Сухопутних Військ Імені Гетьмана Петра Сагайдачного, Львів 55 хв
Пішки
Автобус - 3535
Автобус - 180А180А
Від Delice, Львів 56 хв
Автобус - 5353
Автобус - 111111
Від Горбачевського, Львів 52 хв
Автобус - 114114
Автобус - 111111
Від Soborniy Hostel, Львів 49 хв
Пішки
Автобус - 3939
Автобус - 180А180А
Від Криївка, Львів 46 хв
Автобус - 3939
Автобус - 180А180А

Питання та відповіді

Які найближчі станції до Дубляни?

  • Найближчими станціями до Дубляни є:
    • На Вимогу на відстані 596 метра(ів), 8 хв ходи
    • С. Дубляни на відстані 598 метра(ів), 8 хв ходи

Які Автобус лінії зупиняються біля Дубляни?

Отримайте маршрути для поточного місцезнаходження
Moovit в світі під №1 Транзитний додаток.
Підтримує понад 2700 міст у 88 країнах світу!
Значок Google Play Значок AppStore
Додайте цей значок на ваш веб-сайт Натисніть, щоб скопіювати HTML

Вам потрібні вказівки щодо подорожі до Дубляни в Дублянська Міська Рада, Україна? Ваша подорож щойно стала значно легшою!

Завантажуйте мобільний додаток Moovit щоб отримувати необхідні вказівки щодо руху та переглядати найактуальніші Автобус розклади руху до Дубляни. Дізнавайтесь найбільш точний час прибуття / відправлення по всім маршрутам, який відображається в режимі реального часу паралельно з покроковими вказівками щодо руху з Дубляни.

Додаток Moovit також показує зупинки і станції, які є найближчими до вашого пункту призначення. Вибирайте з переліку зупинок, які є найближчими до Дубляни: На Вимогу; С. Дубляни.

Обирайте Автобус, якими можна скористатися під час подорожі до Дубляни. Ось декілька ліній, маршрут яких проходить поряд з вашим пунктом призначення - Автобус: 111, 180А.

Плануєте зворотну подорож з Дубляни, але не знаєте точної адреси? Можете позначити пункт призначення на нашій онлайн-карті і Moovit знайде найкращі маршрути руху з нього у потрібне вам місце!

Moovit допоможе вам знайти найшвидший маршрут і найзручніший час відправлення. Не потрібно встановлювати окремі автобусні або залізничні мобільні додатки для перегляду відповідних розкладів. Moovit має всю необхідну інформацію. Саме через це Google Play Store і Apple App Store визнали нас одним з найкращих додатків громадського транспорту.

Дубляни, Дублянська Міська Рада
Дубляни, Дублянська Міська Рада Дубля́ни — місто районного значення Жовківського району Львівської області. Центр сільськогосподарської науки та аграрного шкільництва Західної України. Перша історична згадка про Дубляни датується 1468 роком. Назва походить від дубових лісів, яких тоді було багато в цій місцевості. Статус міста Дубляни мають з 1978 року. Наявність на околицях Дублян різних видів ґрунтів, цікавий гідрологічний режим місцевості, її рослинність спонукали до створення в 1856 році вищої сільськогосподарської школи, яка в 1901 році набула статусу академії (нині це Львівський національний аграрний університет). Серед випускників закладу є відомі вчені, талановиті господарники, політики. Місто Дубляни розміщене в зоні потужного впливу міста Львова, що обмежує його міжпоселянські зв'язки з районним центром — містом Жовквою. Нині в Дублянах понад 50 середніх і малих підприємств. Місто має значний науковий та інтелектуальний потенціал.
Як дістатися до Дубляни громадським транспортом - про місце
Moovit - Застосунок для пересування у Вашому регіоні для Android та iOS
Moovit Час прибуття в режимі реального часу, розклади, карти і більше