Перейти до основного вмісту

Знайдіть найкращі маршрути до Павла Сингаївського Вулиця, Zhytomyrs'Ka

Знайти Павла Сингаївського Вулиця, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Павла Сингаївського Вулиця (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Павла Сингаївського Вулиця

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Павла Сингаївського Вулиця за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з Павла Сингаївського Вулиця у місті Zhytomyrs'Ka

 • Вул. Шевченка,4 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Павла Сингаївського Вулиця?

  Найближчими станціями до Павла Сингаївського Вулиця є:

  • Вул. Шевченка на відстані 271 метра(ів), 4 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Павла Сингаївського Вулиця?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Павла Сингаївського Вулиця: 102, 115.

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Павла Сингаївського Вулиця?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Павла Сингаївського Вулиця: 10, 11, 26, 37, 58.

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Павла Сингаївського Вулиця у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Павла Сингаївського Вулиця у Zhytomyrs'Ka є Вул. Шевченка. Це 4 хв пішки.

Знайти Павла Сингаївського Вулиця, Zhytomyrs'Ka, на карті

Поїздка транспортом до місця Павла Сингаївського Вулиця в місті Zhytomyrs'Ka

Як дістатися до Павла Сингаївського Вулиця в Zhytomyrs'Ka, Україна?

Завдяки Moovit це зовсім нескладно. Введіть свою адресу і шукач маршрутів Moovit визначить найшвидший спосіб дістатися туди! Не впевнені де саме слід вийти? Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте в режимі реального часу вказівки щодо вашої подорожі (включно з тим, де саме на Павла Сингаївського Вулиця потрібно вийти). Крім цього, ви отримаєте доступ до розкладів руху і бачитимете очікуваний час прибуття по своїм улюбленим shuttle або автобус лініям.

Шукаєте зупинку або станцію, яка є найближчою до Павла Сингаївського Вулиця? Ознайомтеся з цим переліком зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Вул. Шевченка.

Автобус:Shuttle:

Завантажте мобільний додаток Moovit і отримайте доступ до поточного розкладу руху і маршрутів в Zhytomyrs'Ka. Не потрібно встановлювати окремі автобусні або залізничні додатки для перегляду відповідних розкладів. Moovit - це єдиний повнофункціональний мобільний додаток громадського транспорту, який допоможе вам дістатися туди, куди потрібно.

З нами подорож громадським транспортом до Павла Сингаївського Вулиця може бути набагато легшою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажирів в Zhytomyrs'Ka , довіряють Moovit як найкращому додатку громадського транспорту.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Ka, Житомир

Павла Сингаївського Вулиця, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Павла Сингаївського Вулиця у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Павла Сингаївського Вулиця у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Павла Сингаївського Вулиця за…