Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Centrum Medyczne Sanitas в Świdnik з Автобус, Електричка або Тролейбус?

Напрямки до Centrum Medyczne Sanitas (Świdnik) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Centrum Medyczne Sanitas

Як дістатися до Centrum Medyczne Sanitas за допомогою Автобус?

Потрібно натиснути на Автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Як дістатися до Centrum Medyczne Sanitas за допомогою Електричка?

Потрібно натиснути на Електричка маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Питання та відповіді

 • Чи можливо доїхати громадським транспортом до Centrum Medyczne Sanitas у місті Świdnik з огляду на обмеження Covid-19?

  У місті Świdnik є певні обмеження, пов’язані з Covid-19, які можуть впливати на графіки й маршрути до Centrum Medyczne Sanitas у місті Świdnik

  Більше інформації
 • Які Автобус лінії зупиняються біля Centrum Medyczne Sanitas?

  Ці Автобус лінії зупиняються поблизу Centrum Medyczne Sanitas: 5, 55.

  Більше інформації
 • Які Електричка лінії зупиняються біля Centrum Medyczne Sanitas?

  Ці Електричка лінії зупиняються поблизу Centrum Medyczne Sanitas: LUB↔CHE.

  Більше інформації
Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Lublin.
Усі види громадського транспорту в одному додатку
Get it on Google Play Download on the App Store

Поїздка транспортом до місця Centrum Medyczne Sanitas в місті Świdnik

Вас цікавить те, як дістатися до Centrum Medyczne Sanitas в Świdnik, Польща? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Centrum Medyczne Sanitas і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Centrum Medyczne Sanitas.

До Centrum Medyczne Sanitas можна дістатися за допомогою Автобус, Електричка або Тролейбус. Ось лінії і маршрути, які мають зупинки неподалік - Автобус: 5, 55 Електричка: LUB↔CHE

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Centrum Medyczne Sanitas та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Centrum Medyczne Sanitas простішою, саме з цієї причини більше 865 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Świdnik, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Centrum Medyczne Sanitas, Świdnik
Простішедістатися до місця «Centrum Medyczne Sanitas» за допомогою програми!