Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Zaolzie в Niedrzwica Duża з Автобус або Тролейбус?

Напрямки до Zaolzie (Niedrzwica Duża) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Zaolzie

 • Автобус Автобус: 8

Як дістатися до Zaolzie за допомогою Автобус?

Потрібно натиснути на Автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Питання та відповіді

 • Чи можливо доїхати громадським транспортом до Zaolzie у місті Niedrzwica Duża з огляду на обмеження Covid-19?

  У місті Niedrzwica Duża є певні обмеження, пов’язані з Covid-19, які можуть впливати на графіки й маршрути до Zaolzie у місті Niedrzwica Duża

  Більше інформації
 • Які Автобус лінії зупиняються біля Zaolzie?

  Ці Автобус лінії зупиняються поблизу Zaolzie: 8.

  Більше інформації
Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Lublin.
Усі види громадського транспорту в одному додатку
Get it on Google Play Download on the App Store

Поїздка транспортом до місця Zaolzie в місті Niedrzwica Duża

Вас цікавить те, як дістатися до Zaolzie в Niedrzwica Duża, Польща? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Zaolzie і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Zaolzie.

До Zaolzie можна дістатися за допомогою Автобус або Тролейбус. Ось лінії і маршрути, які мають зупинки неподалік - Автобус: 8

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Zaolzie та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Zaolzie простішою, саме з цієї причини більше 865 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Niedrzwica Duża, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Zaolzie, Niedrzwica Duża
Простішедістатися до місця «Zaolzie» за допомогою програми!