קו 1
בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבן גוריון/השיקמה ומסתיים בדולב/קהילת יהדות צרפת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת (32 תחנות)
בן גוריון/השיקמה
הארזים/מעלה הבנים
מעלה הבנים/הרב משאש
מעלה הבנים/הגורן
הרב קוק/ז'בוטינסקי
בית כנסת/ז'בוטינסקי
עירייה
המעפילים/כלנית
מ''ג המעפילים/כלנית
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
רקפת/עדעד
הורד/יקינטון
יקינטון/משעול הברוש
יסמין/קורנית
מ''ג המעפילים/הנרקיס
שד. ירושלים/החשמונאים
שדרות ירושלים/ההגנה
ההגנה/אצ''ל
ההגנה/השומר
מרווה/הדפנה
שדרות הנשיא הרצוג/ספיר
ספיר/שד. הנשיא הרצוג
מתנ''ס/ספיר
ספיר/נץ החלב
ספיר/צבר
שוהם/שניר
שניר/שוהם
שוהם/שניר
היכל התרבות/שדרות הנשיא הרצוג
הסחלב/קהילת יהדות צרפת
כיכר יהדות צרפת
דולב/קהילת יהדות צרפת
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 1 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת
לוח זמנים של קו 1
קו 1 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:45 | 20 |
ב׳ | 06:00 - 22:45 | 20 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:45 | 20 |
ה׳ | 06:00 - 22:45 | 20 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 20 |
ש׳ | 19:30 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ בן גוריון/השיקמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
1 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 1 היא בן גוריון/השיקמה והתחנה האחרונה היא דולב/קהילת יהדות צרפת.
קו 1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בן גוריון/השיקמה←דולב/קהילת יהדות צרפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->נס עמים/מרכז-נס עמים-1#/ לוח זמנים
- 19 - אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב-אבו סנאן<->צפון מזרח ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ לוח זמנים
- 985 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-26/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 511 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-17/ לוח זמנים
- 39 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הברוש/הרימון-טל אל-1#/ לוח זמנים
- 56 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->כביש 500/א שייח' אמין טריף-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעדת אלשריף-בית ג'ן-1#/ לוח זמנים
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ינואח ג'ת ח-יאנוח ג'ת-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 308 - אלרויס/אלזראעיה-טמרה<->מרכז מסחרי ביג-נצרת-1ב/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זחיפה ↔ צפת/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים