קו 12
קריית ביאליק←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך בגין/יקינטון ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית ביאליק←קריית מוצקין (48 תחנות)
דרך בגין/יקינטון
יקינטון/לוטם
יקינטון/יסמין
יקינטון/בגין
רבין/האצ''ל
המייסדים/הבנים
מרפאת זבולון
קריון/יצחק רבין
שבטי ישראל/זבולון
קרן היסוד/דן
קרן היסוד/רחל
קרן היסוד/אלונים
קרן היסוד/בן גוריון
קרן היסוד/הגפן
הנרייטה סולד/כינרת
גושן/דבורה
גושן/מכבי
גושן/ככר הגיבורים
גושן/וייצמן
יששכר/וייצמן
גן העצמאות/זבוטינסקי
חשמונאים/טרומפלדור
חשמונאים/וייצמן
וייצמן/הרצוג
ורד/ספיר
אשכול/ספיר
אשכול/חשמונאים
צה''ל/חבצלת
ירושלים/נמיר
משה שרת/מרכז ניצן
מתנס/משה שרת
משה שרת/ספיר
ספיר/משה שרת
יוספטל/צה''ל
יוספטל/ליהמן
יוספטל/וייצמן
וייצמן/המעפילים
וייצמן/סוקולוב
וייצמן/שבטי ישראל
ההסתדרות/פלמח
שדרות הפלמ''ח/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות הפלמ''ח
ירושלים/גליל
ירושלים/גלעד
סביוני ים
אילנות
רפא''ל
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו קריית ביאליק←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית ביאליק←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית ביאליק←קריית מוצקין (קריית ביאליק←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 12 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 12
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 22:30 | 30 - 60 |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 05:10 - 16:15 | 15 - 25 |
ש׳ | 17:20 - 23:00 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ דרך בגין/יקינטון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא דרך בגין/יקינטון והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (קריית ביאליק←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל
12 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 500 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים-1#
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 110 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-2#
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->הדשנים-חיפה-1ז/ לוח זמנים
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 547 - יהודה הנשיא/הלל-אשדוד<->כיכר המעפיל-קרית גת-1ב/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים