Лінія 12
М/Н Рясне-2
ТОВ "Міра і К"
ТОВ "Міра і К" 12 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
12 автобус (М/Н Рясне-2) має 32 зупинки відправляється з Вул. Щурата і закінчується в М/Н Рясне-2.
Виберіть будь-яку 12 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: М/Н Рясне-2 (32 зупинок)
Вул. Щурата
Вул. Миколайчука
Лікарня Швидкої Допомоги
Вул. Плугова
Вул. Грінченка
Вул. Чигиринська
"Весна"
Автостанція №2
Вул. Липинського - Вул. Миколайчука
Бті
Вул. Бетховена
Вул. Замарстинівська
Шевченківська Адміністрація
Вул. Хімічна
Пл. 700-Річчя Львова
Тц "Магнус"
Церква Анни
Вул. Ярослава Мудрого
Вул. Турянського
Вул. Єрошенка
Янівське Кладовище
Вул. Винниця
Вул. Брюховицька
Вул. Шевченка
Вул. Біберовича
Вул. Порічкова
Промисловий Ринок
М/Н Рясне-1
Вул. Стельмаха
Вул. Панаса Сотника
Вул. Величковського
М/Н Рясне-2
Часті запитання по 12
О котрій годині розпочинає рух 12 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 12 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 12 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 12 автобус о 20:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 12 автобус?
Коли прибуває М/Н Рясне-2 Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії М/Н Рясне-2 Автобус.
Чи існує 12 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 12 автобус зупинка.
12 автобус Розклад руху
12 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:00 - 20:45
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:00 - 20:45 | 15 |
вт | 06:00 - 20:45 | 15 |
ср | 06:00 - 20:45 | 15 |
чт | 06:00 - 20:45 | 15 |
пт | 06:00 - 20:45 | 15 |
сб | 06:00 - 20:45 | 15 |
нд | 06:00 - 20:45 | 15 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ТОВ "Міра і К"
Переглядайте всі оновлення на 12 (від Вул. Щурата), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 12 (М/Н Рясне-2) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ТОВ "Міра і К" зараз.
Вартість проїзду на автобус 12
Ціни ТОВ "Міра і К" на 12 (М/Н Рясне-2) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ТОВ "Міра і К" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ТОВ "Міра і К".
12 (ТОВ "Міра і К")
"Першою зупинкою 12 автобус маршруту є Вул. Щурата, а останньою - М/Н Рясне-2. 12 (М/Н Рясне-2) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 12 має 32 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 54 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ТОВ "Міра і К", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 12 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 12 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 12
Переглядайте лінію 12 (М/Н Рясне-2) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 12 автобус та відстеження руху автобус ТОВ "Міра і К" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ТОВ "Міра і К" або планувальник поїздок для Трамвай, Тролейбус або Автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ТОВ "Міра і К" і будь-якого автобус, включаючи лінію 12, в Львов
12 - Альтернативні напрямки руху
ТОВ "Міра і К" маршрути в Львов
- 25 - вул. Кордуби - ТРЦ King Cross Leopolis/ Розклад
- 7 - вул. Грінченка - вул. Скрипника/ Розклад
- 185 - Приміський вокзал - Городок/ Розклад
- 11 - пр. Червоної Калини - м/н Рясне-2/ Розклад
- 33 - ринок Південний - вул. Січових Стрільців/ Розклад
- 190 - Приміський вокзал - Комарно/ Розклад
- 35 - вул. Польова - вул. Трильовського/ Розклад
- 27 - Автостанція №6 - станція Скнилів/ Розклад
- 120 - Автостанція №2 - с. Новий Яричів/ Розклад
- 129 - Приміський вокзал - с. Угри/ Розклад
- 8 - пл. Святого Теодора - с. Брюховичі/ Розклад
- 295 - Автостанція №2 - с. Крехів/ Розклад
- 14 - пр. Червоної Калини - вул. Збиральна/ Розклад