Лінія 129
С. Угри
ТОВ "Міра і К"
ТОВ "Міра і К" 129 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
129 автобус (С. Угри) має 18 зупинки відправляється з Приміський Вокзал і закінчується в С. Угри.
Виберіть будь-яку 129 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Угри (18 зупинок)
Приміський Вокзал
Трц "Скриня"
Вул. Кульпарківська
Вул. Окружна
Мотозавод
Церква Воскресіння Господнього
Тц "Metro"
С. Зимна Вода
На Вимогу
На Вимогу
С. Конопниця
Дачі
На Вимогу
С. Бартатів
С. Довжанка
Автостанція "Городок"
С. Стоділки
С. Угри
Часті запитання по 129
О котрій годині розпочинає рух 129 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 129 автобус о 05:50 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 129 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 129 автобус о 20:42 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 129 автобус?
Коли прибуває С. Угри Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Угри Автобус.
Чи існує 129 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 129 автобус зупинка.
129 автобус Розклад руху
129 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 05:50 - 20:42
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 05:50 - 20:42 | 52 |
вт | 05:50 - 20:42 | 52 |
ср | 05:50 - 20:42 | 52 |
чт | 05:50 - 20:42 | 52 |
пт | 05:50 - 20:42 | 52 |
сб | 05:50 - 20:42 | 52 |
нд | 05:50 - 20:42 | 52 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ТОВ "Міра і К"
Переглядайте всі оновлення на 129 (від Приміський Вокзал), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 129 (С. Угри) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ТОВ "Міра і К" зараз.
Вартість проїзду на автобус 129
Ціни ТОВ "Міра і К" на 129 (С. Угри) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ТОВ "Міра і К" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ТОВ "Міра і К".
129 (ТОВ "Міра і К")
"Першою зупинкою 129 автобус маршруту є Приміський Вокзал, а останньою - С. Угри. 129 (С. Угри) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 129 має 18 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 105 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ТОВ "Міра і К", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 129 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 129 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 129
Переглядайте лінію 129 (С. Угри) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 129 автобус та відстеження руху автобус ТОВ "Міра і К" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ТОВ "Міра і К" або планувальник поїздок для Трамвай, Тролейбус або Автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ТОВ "Міра і К" і будь-якого автобус, включаючи лінію 129, в Львов
129 - Альтернативні напрямки руху
ТОВ "Міра і К" маршрути в Львов
- 7 - вул. Грінченка - вул. Скрипника/ Розклад
- 14 - пр. Червоної Калини - вул. Збиральна/ Розклад
- 295 - Автостанція №2 - с. Крехів/ Розклад
- 27 - Автостанція №6 - станція Скнилів/ Розклад
- 35 - вул. Польова - вул. Трильовського/ Розклад
- 8 - пл. Святого Теодора - с. Брюховичі/ Розклад
- 190 - Приміський вокзал - Комарно/ Розклад
- 185 - Приміський вокзал - Городок/ Розклад
- 33 - ринок Південний - вул. Січових Стрільців/ Розклад
- 120 - Автостанція №2 - с. Новий Яричів/ Розклад
- 12 - вул. Щурата - Рясне-2/ Розклад
- 25 - вул. Кордуби - ТРЦ King Cross Leopolis/ Розклад
- 11 - пр. Червоної Калини - м/н Рясне-2/ Розклад