קו 13
קריית ים←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 13 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית ים←קריית מוצקין (59 תחנות)
שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח
שדרות פנחס ספיר
שדרות פנחס ספיר/שדרות צה''ל
צה''ל/יוספטל
בן צבי/צהל
מתנס/משה שרת
משה שרת/ספיר
משה שרת/ספיר
ספיר
ספיר/ז'בוטינסקי
שדרות הנשיא טרומן/שדרות מח''ל
טרומן
דגניה/טרומן
דגניה/ בית אלפא
בית אלפא/התקומה
בית אלפא/הותיקים
שדרות מח''ל/בית אלפא
זלמן ארן/משמר העמק
דואר/זלמן ארן
זלמן ארן/דגניה
דגניה/זלמן ארן
דגניה/ורבורג
אח''י אילת/כברי
ת. רכבת קרית חיים/אח''י אילת
אח''י אילת/הגדוד העיברי
תיכון קרית חיים/הגדוד העברי
שיטרית/הגדוד העיברי
משה שרת/שיטרית
משה שרת/אח''י אילת
בן צבי/השיירה
אח''י אילת/השיירה
ביטוח לאומי/אחי אילת
אחי אילת/צומת קרית חיים
וייצמן/תבור
שדרות וייצמן/יגור
וייצמן/ירושלים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
הגפן/חניתה
הגפן/קרן היסוד
קרן היסוד/הברושים
קרן היסוד/אלונים
קרן היסוד/התאנים
שבטי ישראל/זבולון
קריון/ד. עכו חיפה
מרפאת זבולון
דרך עכו/המייסדים
דרך עכו/כביש 79
התל/התמר
התל/חיים
חיים/סיגליות
חיים/הרצל
זבוטינסקי/שי עגנון
שי עגנון/שדרות חן
שדרות חן/הנס מולר
שדרות חן/יוסף לוי
דרך עכו/שדרות חן
נווה גנים
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 13
מתי מתחיל לפעול קו 13?
קו 13 מתחיל לפעול ב-04:50 בשישי
באיזו שעה קו 13 מפסיק לעבוד?
קו 13 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 13?
כדי לראות מתי קו קריית ים←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית ים←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 13 (קריית ים←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית ים←קריית מוצקין (קריית ים←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 13 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 13 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 13 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 13 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 13
קו האוטובוס 13, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:03 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ג׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ד׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ה׳ | 05:03 - 22:50 | 12 - 20 |
ו׳ | 04:50 - 16:10 | 15 - 25 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל13 (מ שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 13 (קריית ים←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 13
תעריף הנסיעה ב13 (קריית ים←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
13 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 13 היא שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 13. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 13.
מעקב אחר קו האוטובוס 13 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 13 (קריית ים←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 13 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 13 ב-ישראל
13 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 87 - ליאון בלום-חיפה<->רענן/קדימה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 83 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 10 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים