Лінія 18
Ст. М. Харківська
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 18 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
18 автобус (Ст. М. Харківська) має 8 зупинки відправляється з Харківське Шосе і закінчується в Ст. М. Харківська.
Виберіть будь-яку 18 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Ст. М. Харківська (8 зупинок)
Харківське Шосе
Вул. Ревуцького
Вулиця Юрія Литвинського
Озеро ""Сонячне""
Вул. Анни Ахматової
Вул. Олійника
Вул. Кошиця
Ст. М. Харківська
Часті запитання по 18
О котрій годині розпочинає рух 18 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 18 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 18 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 18 автобус о 22:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 18 автобус?
Коли прибуває Ст. М. Харківська Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Ст. М. Харківська Автобус.
Чи курсує автобус 18 перевізника «КП "Київпастранс"» у таке свято:День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні?
Години роботи маршруту автобус 18 можуть змінюватися в таке свято: День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Див. програму Moovit, щоб дізнатися більше.
Чи існує 18 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 18 автобус зупинка.
18 автобус Розклад руху
18 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:00 - 22:00
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
вт | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
ср | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
чт | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
пт | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
сб | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
нд | 06:00 - 22:00 | 30 - 50 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 18 (від Харківське Шосе), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 18 (Ст. М. Харківська) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 18
Ціни КП "Київпастранс" на 18 (Ст. М. Харківська) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
18 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 18 автобус маршруту є Харківське Шосе, а останньою - Ст. М. Харківська. 18 (Ст. М. Харківська) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 18 має 8 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 10 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 18 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 18 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 18
Переглядайте лінію 18 (Ст. М. Харківська) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 18 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 18, в Київ
18 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 37А - Спорткомплекс "Чайка" - ст. м. Святошин/ Розклад
- 33ТР - Діагностичний центр - Залізничний вокзал "Південний"/ Розклад
- 95 - ж/м Микільська Слобідка - станція Лівий берег/ Розклад
- 43К - Санаторій "Конча-Заспа" - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 24 - Національний музей історії України у Другій світовій війні - ст. м. Палац Спорту/ Розклад
- 81 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 104 - мкрн Бортничi - ст. м. Харківська/ Розклад
- 90 - вул. Григоровича-Барського - пл. Валерія Марченка/ Розклад
- 2Т - вул. Симиренка - Кільцева дорога/ Розклад
- 103 - вул. Академіка Єфремова (Дитяча поліклініка) - вул. Світлицького/ Розклад
- 23 - вул. Симиренка - Ринок "Нивки"/ Розклад
- 65 - вул. Митрополита Андрея Шептицького - вул. Петра Запорожця/ Розклад
- 57 - Авторинок "Чапаєвка" - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 63 - вул. Космонавта Волкова - ст. м. Червоний Хутір/ Розклад
- 14 - Лісорозсадник (супермаркет Ашан) - ст. м. Нивки/ Розклад
- 33 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 11Д - Дачне містечко "Сосновий Бір" - ст. м. Лісова/ Розклад
- 21 - вул. Милославська - станція Зеніт/ Розклад
- 99 - Мінський масив - ст. м. Мінська/ Розклад
- 79 - вул. Каштанова - ст. м. Лісова/ Розклад