Лінія 190
Приміський Вокзал
ТОВ "Міра і К"
ТОВ "Міра і К" 190 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
190 автобус (Приміський Вокзал) має 29 зупинки відправляється з Комарно і закінчується в Приміський Вокзал.
Виберіть будь-яку 190 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Приміський Вокзал (29 зупинок)
Комарно
С. Кліцько
С. Якимчиці
С. Чуловичі
С. Бірче
На Вимогу
С. Малий Любінь
Смт Великий Любінь
С. Любовичі
С. Підгайці
С. Ставчани
С. Оброшине
На Вимогу
На Вимогу
На Вимогу
С. Зимна Вода
Кільцева Дорога
Тц "Metro"
Торгові Центри
Вул. Станційна
Церква Воскресіння Господнього
Вул. Вільхова
Вул. Вівсяна
Мотозавод
Вул. Окружна
Вул. Народна
Вул. Кульпарківська
Вул. Смаль-Стоцького
Приміський Вокзал
Часті запитання по 190
О котрій годині розпочинає рух 190 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 190 автобус о 06:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 190 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 190 автобус о 16:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 190 автобус?
Коли прибуває Приміський Вокзал Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Приміський Вокзал Автобус.
Чи існує 190 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 190 автобус зупинка.
190 автобус Розклад руху
190 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:45 - 16:45
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
вт | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
ср | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
чт | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
пт | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
сб | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
нд | 06:45 - 16:45 | 180 - 235 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ТОВ "Міра і К"
Переглядайте всі оновлення на 190 (від Комарно), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 190 (Приміський Вокзал) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ТОВ "Міра і К" зараз.
Вартість проїзду на автобус 190
Ціни ТОВ "Міра і К" на 190 (Приміський Вокзал) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ТОВ "Міра і К" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ТОВ "Міра і К".
190 (ТОВ "Міра і К")
"Першою зупинкою 190 автобус маршруту є Комарно, а останньою - Приміський Вокзал. 190 (Приміський Вокзал) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 190 має 29 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 80 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ТОВ "Міра і К", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 190 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 190 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 190
Переглядайте лінію 190 (Приміський Вокзал) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 190 автобус та відстеження руху автобус ТОВ "Міра і К" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ТОВ "Міра і К" або планувальник поїздок для Трамвай, Тролейбус або Автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ТОВ "Міра і К" і будь-якого автобус, включаючи лінію 190, в Львов
190 - Альтернативні напрямки руху
ТОВ "Міра і К" маршрути в Львов
- 129 - Приміський вокзал - с. Угри/ Розклад
- 25 - вул. Кордуби - ТРЦ King Cross Leopolis/ Розклад
- 8 - пл. Святого Теодора - с. Брюховичі/ Розклад
- 11 - пр. Червоної Калини - м/н Рясне-2/ Розклад
- 120 - Автостанція №2 - с. Новий Яричів/ Розклад
- 14 - пр. Червоної Калини - вул. Збиральна/ Розклад
- 33 - ринок Південний - вул. Січових Стрільців/ Розклад
- 12 - вул. Щурата - Рясне-2/ Розклад
- 295 - Автостанція №2 - с. Крехів/ Розклад
- 35 - вул. Польова - вул. Трильовського/ Розклад
- 185 - Приміський вокзал - Городок/ Розклад
- 27 - Автостанція №6 - станція Скнилів/ Розклад
- 7 - вул. Грінченка - вул. Скрипника/ Розклад