קו 20
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בתחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 20 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן (32 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
שיטה/שיקמה
צומת ג'לג'וליה
חורשים יציאה
מחלף חורשים
מתן/כניסה
הדר/זית
בית ספר מתן/נוף השרון
נוף השרון/צור
נוף השרון/מור
חבצלת/חצב
מרכז מסחרי/הדר
משק
משק
משק
מזכירות
ירחיב 2
צומת מתן ירחיב
נירית שער/כניסה
נירית/מירון
ירחיב/ יציאה
5233/ג'לג'וליה יציאה
קניון ג'י/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
שאלות ותשובות לגבי קו 20
מתי מתחיל לפעול קו 20?
קו 20 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 20 מפסיק לעבוד?
קו 20 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 20?
כדי לראות מתי קו תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 20 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 20 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 20 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 20 של מטרופולין (Metropoline) - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
לוח זמנים של קו 20
קו 20 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 17:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 17:00 | 45 - 180 |
ב׳ | 07:00 - 17:00 | 45 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 17:00 | 45 - 180 |
ה׳ | 07:00 - 17:00 | 165 - 435 |
ו׳ | 07:00 - 14:15 | 435 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל20 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 20
תעריף הנסיעה ב20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
20 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 20 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן.
קו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 20. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 20.
מעקב אחר קו האוטובוס 20 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 20 (תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים←תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 20 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 20 ב-ישראל
20 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 561 - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 369 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 21 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אשכולות/מזכירות-אשכולות-1#/ לוח זמנים
- 77 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 524 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 97 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רמז/מרכז הנוער-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 605 - דרך רזיאל/הרב ריינס-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים