קו 21
כוכב יאיר←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 21 (כוכב יאיר←כפר סבא) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף צור יגאל/כוכב יאיר ומסתיים בתחנה מרכזית כפ''ס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כוכב יאיר←כפר סבא (40 תחנות)
מסוף צור יגאל/כוכב יאיר
האילנות/ברוש
גני ילדים/האילנות
נוף הרים/סנונית
נוף הרים/מרגלית
נוף הרים/נטפים
נוף הרים/חלוקי נחל
שד. הדקלים/גבעון
שד. הדקלים/הפסגות
שד. הדקלים/האילנות
שדרות הארץ/דרך הפרחים
אגוז/אורן
אגוז/אלון
אגוז/אלה
בית אל/בירנית
בית אל/בת שלמה
בית אל/הגלעד
הגלעד / בית אל
שדרות הארץ/גלעד
שדרות הארץ/השפלה
גלבוע/שבילי גולן
גלבוע/גולן
הגלעד/גלבוע
דן/דקלה
דן/דלתון
דן/דור
דרך הפרחים/הלוטם
דרך הפרחים/הדס
בית ספר ממ''ד
שדרות הארץ/בית אל
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
צומת כוכב יאיר
צומת אייל
כביש 55/דרך המוביל
קניון/וייצמן
וייצמן/אלקלעי
ויצמן/גייסות השריון
נורדאו/שועלי שמשון
תחנת רכבת נורדאו
תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-15:35 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו כוכב יאיר←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כוכב יאיר←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (כוכב יאיר←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כוכב יאיר←כפר סבא (כוכב יאיר←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו האוטובוס 21, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:35 - 22:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 - 22:35 | 30 - 120 |
ב׳ | 06:35 - 22:35 | 30 - 120 |
ג׳ | 06:35 - 22:35 | 30 - 120 |
ד׳ | 06:35 - 22:35 | 30 - 120 |
ה׳ | 06:35 - 22:35 | 30 - 120 |
ו׳ | 07:20 - 15:35 | 40 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ מסוף צור יגאל/כוכב יאיר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (כוכב יאיר←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (כוכב יאיר←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
21 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 21 היא מסוף צור יגאל/כוכב יאיר והתחנה האחרונה היא תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה.
קו 21 (כוכב יאיר←כפר סבא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (כוכב יאיר←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
21 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 140 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 74 - שד. אתרי המקרא/ציקלג-קרית גת<->סירני/ההגנה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 57 - דפנה/התדהר-רעננה<->רכבת רעננה דרום/הורדה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי-טירה<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 532 - מחנה גלילות/איסוף-חוף השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 607 - מכללת נתניה/החינוך העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 32 - מכללת בית ברל-בית ברל<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 84 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רופין/הגבורות-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 615 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת נתניה-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת סוקולוב-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 17 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#