קו 23
קריית אתא←קריית מוצקין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל במינץ/הרצוג ומסתיים במרכזית הקריות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית אתא←קריית מוצקין (61 תחנות)
מינץ/הרצוג
בן עמי/הרצוג
בן עמי/משאש
בן עמי/אנילביץ
אנילביץ/יצחק שדה
ז'בוטינסקי/יבניאלי
ז'בוטינסקי/אסף שמחוני
אסף שמחוני/הרב עוזיאל
איינשטיין/מרכז שביט
איינשטיין/סמטת יאיר
מולר/איינשטיין
נורדאו/חנקין
חנקין/סוקולוב
קופת חולים/העצמאות
העצמאות/מנדלי מוכר ספרים
זבולון/מרכז קרית אתא
זבולון/התעלה
זבולון/קרית פרוסטיג
זבולון/שיבת ציון
זבולון/משה שרת
זבולון/נווה חן
זבולון/אנדרטת לח''י
דרך חיפה/זבולון
דרך חיפה
דרך הדשנים/צומת קרית אתא
חלוצי התעשייה/צ. קרית אתא
חלוצי התעשיה/החרש
חלוצי התעשיה/שנקר
חלוצי התעשייה/הגומא
האצטדיון/הדגן
האצטדיון/בהרב
האיצטדיון/שנקר
שדרות דגניה/שדרות ורבורג
דגניה/בוסל
זלמן ארן/אברבנל
דואר/זלמן ארן
זלמן ארן/הותיקים
רוברט סולד/אהבת ציון
ספיר/רוברט סולד
ספיר/ז'בוטינסקי
זבוטינסקי/י.ל. פרץ
בן צבי/שזר
בן צבי/אלי כהן
בן צבי/נמיר
צהל/שפרינצק
יוספטל/צה''ל
יוספטל/ליהמן
יוספטל/וייצמן
וייצמן/המעפילים
וייצמן/סוקולוב
וייצמן/שבטי ישראל
ההסתדרות/פלמח
שדרות הפלמ''ח/שדרות ירושלים
שדרות ירושלים/שדרות הפלמ''ח
תבור/הגליל
גלעד/תבור
ירושלים/גלעד
סביוני ים
אילנות
רפא''ל
מרכזית הקריות
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו קריית אתא←קריית מוצקין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית אתא←קריית מוצקין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (קריית אתא←קריית מוצקין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית אתא←קריית מוצקין (קריית אתא←קריית מוצקין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ב׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:00 | 30 - 60 |
ד׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ה׳ | 04:45 - 23:00 | 12 - 20 |
ו׳ | 04:45 - 16:10 | 15 - 20 |
ש׳ | 16:00 - 22:40 | 15 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ מינץ/הרצוג), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (קריית אתא←קריית מוצקין) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23 היא מינץ/הרצוג והתחנה האחרונה היא מרכזית הקריות.
קו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (קריית אתא←קריית מוצקין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
23 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 442 - בית ספר שדה-תמר<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 91א - מרכז יום לקשיש/אריאל שרון-טירת כרמל<->הזית/לניאדו-טירת כרמל-2ט/ לוח זמנים
- 12 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 72א - שבזי/צלאח-קרית אתא<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 66 - קרית אתא מרכז-קרית אתא<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 37א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1ח/ לוח זמנים