קו 3
הר מירון/החלוץ←קניון נהריה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהר מירון/החלוץ ומסתיים בקניון נהריה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הר מירון/החלוץ←קניון נהריה (34 תחנות)
הר מירון/החלוץ
דרך העצמאות/דוד בן גאון
החלוץ/מבצע קדש
טרומפלדור/מצדה
טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים
החלוץ/מבצע חירם
החלוץ/יהודה המכבי
יהודה המכבי/יוחנן
יהודה המכבי/דבורה
החלוץ/ הר מירון
הר מירון/החלוץ
דוד בן גאון/דרך העצמאות
הגן הבוטני זואולוגי
דוד בן גאון/בורוכוב
ההגנה/שביל הארז
ההגנה/ביאליק
ההגנה/מסריק
וייצמן/סילבר
וייצמן/מקס שטיינמץ
וייצמן/המייסדים
וייצמן/שדרות הגעתון
שדרות הגעתון/עזריאל ריציק
תחנה מרכזית נהריה/שדרות הגעתון
צומת נהריה
קניון ארנה/שפרינצק
מרכז קהילתי/אפרים שריר
יפה נוף/משה סנה
עזרא/יפה נוף
המלך שלמה/הרב קוק
המלך דוד/הרב הרצוג
איסי לה מולינו/יפה נוף
איסי לה מולינו/אפרים שריר
מסעף עברון
קניון נהריה
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו הר מירון/החלוץ←קניון נהריה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הר מירון/החלוץ←קניון נהריה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הר מירון/החלוץ←קניון נהריה (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:30 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:10 - 23:30 | 15 - 20 |
ג׳ | 05:10 - 23:30 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:10 - 23:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:10 - 23:30 | 15 - 20 |
ו׳ | 05:10 - 16:30 | 20 |
ש׳ | 18:20 - 23:30 | 20 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ הר מירון/החלוץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
3 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 3 היא הר מירון/החלוץ והתחנה האחרונה היא קניון נהריה.
קו 3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (הר מירון/החלוץ←קניון נהריה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 307 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כאבול ו'/יציאה-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 91 - מעונות הסטודנטים/הנשיא-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-14/ לוח זמנים
- 82 - שד. ירושלים/החשמונאים-מעלות תרשיחא<->עירייה-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 36 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הר חלוץ-חלוץ-1#כרמיאל ↔ חלוץ/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 152 - חיילים משוחררים יז-פקיעין<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 10 - מקאם נבי סבלאן-חורפיש<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-3#/ לוח זמנים
- 45 - כיכר-כיסרא סומיע<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 35 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->פלך מרכז-פלך-1#כרמיאל ↔ פלך/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שטמרה ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים