קו 32
חיפה←טורעאן
גי.בי.טורס (GB-Tours)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 32 של גי.בי.טורס (GB-Tours) (מעודכן)
בקו 32 (חיפה←טורעאן) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחשמל/דב גרונר ומסתיים בבנק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 32 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טורעאן (23 תחנות)
החשמל/דב גרונר
צומת שפרעם
צומת עדי
צומת ביר אל מכסור
מחלף יפתחאל
מחלף יפתחאל/יציאה לכביש 79
מחלף המוביל/לצפון
מחלף הושעיה
צומת ערב אל היב
מחלף אזור תעשיה ציפורית
צומת בית רימון
מחלף טורען
בנק
רחוב 1
רחוב 4 אבן סינא
אבן סינא א
רחוב 14א
ביה''ס יסודי/מועדון קשישים
ככר מועצה מקומית
רחוב בשארה
קופת חולים כללית
שכונה מערבית
בנק
שאלות ותשובות לגבי קו 32
מתי מתחיל לפעול קו 32?
קו 32 מתחיל לפעול ב-13:05 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 32 מפסיק לעבוד?
קו 32 מפסיק לפעול ב-16:35 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 32?
כדי לראות מתי קו חיפה←טורעאן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טורעאן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 32 (חיפה←טורעאן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טורעאן (חיפה←טורעאן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 32 של גי.בי.טורס (GB-Tours) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 32 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 32 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 32 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 32
קו 32 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 13:05 - 16:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:05 - 16:35 | 90 - 120 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:05 - 16:35 | 90 - 120 |
ה׳ | 13:05 - 16:35 | 90 - 120 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס גי.בי.טורס (GB-Tours)
צפה בכל העדכונים ל32 (מ החשמל/דב גרונר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 32 (חיפה←טורעאן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על גי.בי.טורס (GB-Tours) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 32
תעריף הנסיעה ב32 (חיפה←טורעאן) של גי.בי.טורס (GB-Tours) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של גי.בי.טורס (GB-Tours), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של גי.בי.טורס (GB-Tours).
32 (גי.בי.טורס (GB-Tours))
התחנה הראשונה של קו 32 היא החשמל/דב גרונר והתחנה האחרונה היא בנק.
קו 32 (חיפה←טורעאן) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של גי.בי.טורס (GB-Tours), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 32. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 32.
מעקב אחר קו האוטובוס 32 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 32 (חיפה←טורעאן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 32 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של גי.בי.טורס (GB-Tours) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור גי.בי.טורס (GB-Tours) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של גי.בי.טורס (GB-Tours) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 32 ב-ישראל
32 - כיוונים חלופיים
קווי גי.בי.טורס (GB-Tours) בישראל
- 335 - מחנה ג'למה-זבולון<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-2#/ לוח זמנים
- 358 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-1#/ לוח זמנים
- 26 - מחלף טורען-טורעאן<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ג/ לוח זמנים
- 33 - מחלף טורען-טורעאן<->בית חולים העמק-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 333 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->צומת נצרת צפון א-נצרת-2#/ לוח זמנים
- 288 - מכללת סח'נין/משרד הרישוי-סח'נין<->עוזייר שכונה צפונית-עוזייר-2#/ לוח זמנים
- 24 - מסגד-בועיינה נוג'יידאת<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ח
- 333 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר כנא ז'/בי''ס חט''ב א-כפר כנא-2ב/ לוח זמנים
- 336 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 122 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->עוזייר שכונה צפונית-עוזייר-2#/ לוח זמנים
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->דודג סנטר-נוף הגליל-2ג
- 24 - תחנה מרכזית נצרת-נצרת<->בזק-בועיינה נוג'יידאת-1#/ לוח זמנים
- 344 - פאולוס השישי/תופיק זיאד-נצרת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 25 - תחנה מרכזית נצרת-נצרת<->המרכבה 3-נוף הגליל-1#/ לוח זמנים
- 31 - פאולוס השישי/5089-נצרת<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 334 - צומת נצרת צפון ב-נוף הגליל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 437 - רביד/מרכז-רביד<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 123 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->מכללה איזורית עמק הירדן-עמק הירדן-1#/ לוח זמנים
- 27 - עוזייר שכונה צפונית-עוזייר<->תחנה מרכזית נצרת-נצרת-2#/ לוח זמנים