Лінія 33
Ринок "Південний"
ТОВ "Міра і К"
ТОВ "Міра і К" 33 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
33 автобус (Ринок "Південний") має 13 зупинки відправляється з Вул. Січових Стрільців і закінчується в Ринок "Південний".
Виберіть будь-яку 33 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Ринок "Південний" (13 зупинок)
Вул. Січових Стрільців
Вул. Листопадового Чину
Пл. Святого Юра
Вул. Степана Бандери
Пл. Липнева
Вул. Смаль-Стоцького
Вул. Смаль-Стоцького
Вул. Окружна
Вул. Садова
Стоматологічна Клініка №3
Вул. Симона Петлюри
На Вимогу
Ринок "Південний"
Часті запитання по 33
О котрій годині розпочинає рух 33 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 33 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 33 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 33 автобус о 22:52 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 33 автобус?
Коли прибуває Ринок "Південний" Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Ринок "Південний" Автобус.
Чи існує 33 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 33 автобус зупинка.
33 автобус Розклад руху
33 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:00 - 22:52
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:00 - 22:52 | 12 |
вт | 06:00 - 22:52 | 12 |
ср | 06:00 - 22:52 | 12 |
чт | 06:00 - 22:52 | 12 |
пт | 06:00 - 22:52 | 12 |
сб | 06:00 - 22:52 | 12 |
нд | 06:00 - 22:52 | 12 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ТОВ "Міра і К"
Переглядайте всі оновлення на 33 (від Вул. Січових Стрільців), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 33 (Ринок "Південний") у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ТОВ "Міра і К" зараз.
Вартість проїзду на автобус 33
Ціни ТОВ "Міра і К" на 33 (Ринок "Південний") можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ТОВ "Міра і К" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ТОВ "Міра і К".
33 (ТОВ "Міра і К")
"Першою зупинкою 33 автобус маршруту є Вул. Січових Стрільців, а останньою - Ринок "Південний". 33 (Ринок "Південний") здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 33 має 13 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 20 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ТОВ "Міра і К", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 33 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 33 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 33
Переглядайте лінію 33 (Ринок "Південний") на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 33 автобус та відстеження руху автобус ТОВ "Міра і К" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ТОВ "Міра і К" або планувальник поїздок для Трамвай, Тролейбус або Автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ТОВ "Міра і К" і будь-якого автобус, включаючи лінію 33, в Львов
33 - Альтернативні напрямки руху
ТОВ "Міра і К" маршрути в Львов
- 120 - Автостанція №2 - с. Новий Яричів/ Розклад
- 12 - вул. Щурата - Рясне-2/ Розклад
- 295 - Автостанція №2 - с. Крехів/ Розклад
- 35 - вул. Польова - вул. Трильовського/ Розклад
- 8 - пл. Святого Теодора - с. Брюховичі/ Розклад
- 190 - Приміський вокзал - Комарно/ Розклад
- 7 - вул. Грінченка - вул. Скрипника/ Розклад
- 185 - Приміський вокзал - Городок/ Розклад
- 25 - вул. Кордуби - ТРЦ King Cross Leopolis/ Розклад
- 129 - Приміський вокзал - с. Угри/ Розклад
- 27 - Автостанція №6 - станція Скнилів/ Розклад
- 14 - пр. Червоної Калини - вул. Збиральна/ Розклад
- 11 - пр. Червоної Калини - м/н Рясне-2/ Розклад