קו 371
באר שבע←ראשון לציון
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 371 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 371 (באר שבע←ראשון לציון) יש 66 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ראשל''צ.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 371 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ראשון לציון (66 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
שדרות דוד טוביהו/סוקולוב
משטרה/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/סיני
גרנד קניון/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/דרך מצדה
שדרות דוד טוביהו/שאול המלך
שדרות דוד טוביהו/בכור שטרית
קאנטרי קלאב/שדרות דוד טוביהו
שדרות דוד טוביהו/לימונית
שדרות דוד טוביהו/מוטה גור
צומת עולים
צומת מחנה שדה תימן
צומת הנשיא
ימ''ח משמר הנגב
משמר הנגב/מרכז
צומת קיבוץ משמר הנגב
צומת רהט דרום
צומת שובל
צומת א-זיאדנה רהט
כפר הנוער עדנים
מחלף קמה לצפון
צומת אחוזם
צומת אבן שמואל
צומת עוזה
מלכי ישראל/דרך הדרום
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/שדרות גת
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת פלוגות לצפון
צומת קוממיות
צומת סגולה
צומת ניר בנים
צומת קדמה
צומת תימורים
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת אחים
צומת ראם
צומת בני עי''ש לצפון
מחלף גדרה לצפון
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק
תחנה מרכזית גדרה (לכיוון צפון)
הרצל/ויצמן
מסעף קדרון/כביש 40
מסעף מחנה תל נוף
מסעף בית אלעזרי
כביש 40/גבעת ברנר
מסעף בית חולים קפלן/כביש 40
צומת בילו
הרצל/צומת אושיות
הרצל/עזרא
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ת. רכבת ראשונים
הרצל/סוקולוב
ז'בוטינסקי/אז''ר
כצנלסון/קפלן אליעזר
ת. מרכזית ראשל''צ
שאלות ותשובות לגבי קו 371
מתי מתחיל לפעול קו 371?
קו 371 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 371 מפסיק לעבוד?
קו 371 מפסיק לפעול ב-13:45 בשישי
מתי מגיע קו 371?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 371 (באר שבע←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ראשון לציון (באר שבע←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 371 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 371 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 371 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 371 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 371
קו 371 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 21:30 | 60 - 170 |
ב׳ | 05:30 - 17:00 | 30 - 120 |
ג׳ | 08:00 - 22:00 | 120 |
ד׳ | 05:30 - 17:00 | 30 - 120 |
ה׳ | 05:30 - 21:30 | 40 - 240 |
ו׳ | 06:00 - 13:45 | 105 - 120 |
ש׳ | 18:30 - 21:45 | 195 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל371 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 371 (באר שבע←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 371
תעריף הנסיעה ב371 (באר שבע←ראשון לציון) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
371 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 371 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ראשל''צ.
קו 371 (באר שבע←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 371. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 371.
מעקב אחר קו האוטובוס 371 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 371 (באר שבע←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 371 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 371 ב-ישראל
371 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים
- 77 - אלימלך רימלט/הגלבוע-רעננה<->בי''ס רימון חט''ב-רעננה-12/ לוח זמנים
- 505 - קרית הספורט/וייצמן-רעננה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 348 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 345 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->דוד בן גוריון/מבצע יונתן-קרית מלאכי-1#/ לוח זמנים
- 71 - תיכון אביב/הפרחים-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 2 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->מסוף רעננה/הפנינה-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-2#ת. רכבת להבים רהט ↔ מלון הוד המדבר/ לוח זמנים
- 60 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 140 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 559 - בן איש חי/קארו-בית שמש<->מלון יפה נוף-ערד-2#/ לוח זמנים
- 12 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים