Лінія 39
Вул. Грінченка
ТОВ "Фіакр-Львів"
ТОВ "Фіакр-Львів" 39 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
39 автобус (Вул. Грінченка) має 27 зупинки відправляється з Авторинок і закінчується в Вул. Грінченка.
Виберіть будь-яку 39 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Вул. Грінченка (27 зупинок)
Авторинок
Вул. Гайдучка
Вул. Старознесенська
Вул. Прогулкова
Шевченківський Гай
Вул. Ніщинського
Церква Покрови
Вул. Котика
Шевченківський Гай
Обласна Клінічна Лікарня
Війсковий Госпіталь
Пл. Митна
Вул. Підвальна
Вул. Театральна
Пр. В'Ячеслава Чорновола
Бк Ім. Гната Хоткевича
Вул. Хімічна
Шевченківська Адміністрація
Вул. Торф'Яна
Вул. Торф'Яна
Вул. Лінкольна
Вул. Лінкольна
Автостанція №2
Вул. Грінченка
Вул. Чигиринська
Вул. Грінченка
Вул. Грінченка
Часті запитання по 39
О котрій годині розпочинає рух 39 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 39 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 39 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 39 автобус о 21:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 39 автобус?
Коли прибуває Вул. Грінченка Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Вул. Грінченка Автобус.
Чи існує 39 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 39 автобус зупинка.
39 автобус Розклад руху
39 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:00 - 21:45
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:00 - 21:45 | 15 |
вт | 06:00 - 21:45 | 15 |
ср | 06:00 - 21:45 | 15 |
чт | 06:00 - 21:45 | 15 |
пт | 06:00 - 21:45 | 15 |
сб | 06:00 - 21:45 | 15 |
нд | 06:00 - 21:45 | 15 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ТОВ "Фіакр-Львів"
Переглядайте всі оновлення на 39 (від Авторинок), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 39 (Вул. Грінченка) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ТОВ "Фіакр-Львів" зараз.
Вартість проїзду на автобус 39
Ціни ТОВ "Фіакр-Львів" на 39 (Вул. Грінченка) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ТОВ "Фіакр-Львів" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ТОВ "Фіакр-Львів".
39 (ТОВ "Фіакр-Львів")
"Першою зупинкою 39 автобус маршруту є Авторинок, а останньою - Вул. Грінченка. 39 (Вул. Грінченка) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 39 має 27 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 43 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ТОВ "Фіакр-Львів", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 39 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 39 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 39
Переглядайте лінію 39 (Вул. Грінченка) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 39 автобус та відстеження руху автобус ТОВ "Фіакр-Львів" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ТОВ "Фіакр-Львів" або планувальник поїздок для Трамвай, Тролейбус або Автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ТОВ "Фіакр-Львів" і будь-якого автобус, включаючи лінію 39, в Львов
39 - Альтернативні напрямки руху
ТОВ "Фіакр-Львів" маршрути в Львов
- 141 - Приміський вокзал - Пустомити/ Розклад
- 34 - с. Білогорща - вул. Чигиринська/ Розклад
- 13 - вул. Суботівська - Санта Барбара/ Розклад
- 22 - пл. Святого Теодора - с. Брюховичі (вул. Під Основою)/ Розклад
- 17 - Протезний завод - Залізнична поліклініка/ Розклад
- 24 - Приміський вокзал - вул. Майорівка/ Розклад
- 43 - вул. Суботівська - вул. Раковського/ Розклад
- 41 - вул. Івана Кавалерідзе - Галицьке перехрестя/ Розклад
- 30 - вул. Карбишева - Рясне-2/ Розклад