Лінія 398
Автостанція "Полісся"
Приміські маршрути
Приміські маршрути 398 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
398 shuttle (Автостанція "Полісся") має 16 станції відправляється з Супермаркет Білла і закінчується в Автостанція Полісся (Платформа №3).
Виберіть будь-яку 398 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Автостанція "Полісся" (16 зупинок)
Супермаркет Білла
Енергетик
Вул. Шолуденка
Будівельників Гес
Кінотеатр Мир
Чайка
Затока (На Вимогу)
С. Двс
Селище Двс
На Вимогу
Атерлея
На Вимогу
На Вимогу
Лісова
На Вимогу
Автостанція Полісся (Платформа №3)
Часті запитання по 398
О котрій годині розпочинає рух 398 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 398 shuttle о 05:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 398 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 398 shuttle о 21:25 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 398 shuttle?
Коли прибуває Автостанція "Полісся" shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Автостанція "Полісся" shuttle.
Чи існує 398 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 398 shuttle станція.
398 shuttle Розклад руху
398 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 05:45 - 21:25
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 05:45 - 21:25 | 20 |
вт | 05:45 - 21:25 | 20 |
ср | 05:45 - 21:25 | 20 |
чт | 05:45 - 21:25 | 20 |
пт | 05:45 - 21:25 | 20 |
сб | 05:45 - 21:25 | 20 |
нд | 05:45 - 21:25 | 20 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 398 (від Супермаркет Білла), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 398 (Автостанція "Полісся") у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 398
Ціни Приміські маршрути на 398 (Автостанція "Полісся") можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
398 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 398 shuttle маршруту є Супермаркет Білла, а останньою - Автостанція Полісся (Платформа №3). 398 (Автостанція "Полісся") здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 398 має 16 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 27 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 398 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 398 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 398
Переглядайте лінію 398 (Автостанція "Полісся") на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 398 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 398, в Київ
398 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 808 - с. Проліски - ст. м. Харківська/ Розклад
- 747 - с. Гореничі - ст. м. Нивки/ Розклад
- 903 - ЖК "Львівський" - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 377 - Автостанція "Дачна" - с. Андріївка/ Розклад
- 388 - с. Здвижівка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 812 - станція Боярка (фабрика "Мальва) - ст. м. Дружби Народів/ Розклад
- 753 - с. Вишеньки / с. Петропавлівське - ст. м. Харківська/ Розклад
- 351 - с. Пірнове - с. Лебедівка - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 427 - с. Крюківщина (ЖК "Європейське Місто") - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 328 - Сади Зазим'я - ст. м. Лісова/ Розклад
- 369 - станція Боярка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 362 - (14) Гостомельський склозавод - станція Буча/ Розклад
- 762 - с. Неграші - ст. м. Нивки/ Розклад
- 337 - Автостанція "Дарниця" - с. Літочки/ Розклад
- 330К - с. Дударків - ст. м. Харківська/ Розклад
- 393 - с. Коцюбинське (вул. Меблева) - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 392 - Автостанція Ірпінь - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 172 - с. Борова - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 745 - станція Біличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 357 - с. Димер - ст. м. Академмістечко/ Розклад