Лінія 46
Вул. Івана Микитенка
КП "Київпастранс"
КП "Київпастранс" 46 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
46 автобус (Вул. Івана Микитенка) має 14 зупинки відправляється з Ст. М. Лівобережна і закінчується в Вул. Івана Микитенка.
Виберіть будь-яку 46 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Вул. Івана Микитенка (14 зупинок)
Ст. М. Лівобережна
Парк Перемога
Станція Київ-Дніпровський
Ж/К Паркові Озера
Пр. Алішера Навої
Вул. Петра Запорожця
Дитячий Садок
Авторинок
Школа-Інтернат
Вул. Миколи Кибальчича
Вул. Курнатовського
Вул. Генерала Карбишева
Школа
Вул. Івана Микитенка
Часті запитання по 46
О котрій годині розпочинає рух 46 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 46 автобус о 06:35 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 46 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 46 автобус о 22:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 46 автобус?
Коли прибуває Вул. Івана Микитенка Автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Вул. Івана Микитенка Автобус.
Чи існує 46 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 46 автобус зупинка.
46 автобус Розклад руху
46 автобус маршрут працює щодня. Графік роботи: 06:35 - 22:00
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
вт | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
ср | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
чт | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
пт | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
сб | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
нд | 06:35 - 22:00 | 30 - 45 |
Повідомлення про стан маршрутів: автобус КП "Київпастранс"
Переглядайте всі оновлення на 46 (від Ст. М. Лівобережна), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 46 (Вул. Івана Микитенка) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від КП "Київпастранс" зараз.
Вартість проїзду на автобус 46
Ціни КП "Київпастранс" на 46 (Вул. Івана Микитенка) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків КП "Київпастранс" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті КП "Київпастранс".
46 (КП "Київпастранс")
"Першою зупинкою 46 автобус маршруту є Ст. М. Лівобережна, а останньою - Вул. Івана Микитенка. 46 (Вул. Івана Микитенка) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 46 має 14 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 24 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані КП "Київпастранс", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 46 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 46 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 46
Переглядайте лінію 46 (Вул. Івана Микитенка) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 46 автобус та відстеження руху автобус КП "Київпастранс" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для КП "Київпастранс" або планувальник поїздок для Метро, Трамвай, Тролейбус, Електричка, Автобус або Shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для КП "Київпастранс" і будь-якого автобус, включаючи лінію 46, в Київ
46 - Альтернативні напрямки руху
КП "Київпастранс" маршрути в Київ
- 49 - станція Лівий берег - ст. м. Лівобережна/ Розклад
- 98 - вул. Милославська - ТЕЦ-6/ Розклад
- 43 - с. Козин - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 79 - вул. Каштанова - ст. м. Лісова/ Розклад
- 11 - ст. м. Лісова - с. Рибне - Радіоцентр (с. Биківня)/ Розклад
- 2 - вул. Булгакова - вул. Шолуденка/ Розклад
- 37А - Спорткомплекс "Чайка" - ст. м. Святошин/ Розклад
- 53 - Рибальський півострів - ст. м. Контрактова Площа/ Розклад
- 32 - Мінський масив - ст. м. Нивки/ Розклад
- 73 - вул. Милославська - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 43К - Санаторій "Конча-Заспа" - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 18 - ст. м. Харківська - Харківське шосе/ Розклад
- 81 - ж/м Лісовий - ст. м. Лісова/ Розклад
- 102 - вул. Світлицького - Кінотеатр "Братислава"/ Розклад
- 75 - с. Жуляни - cт. м. Виставковий центр/ Розклад
- 61 - вул. Милославська - станція Троєщина/ Розклад
- 14 - Лісорозсадник (супермаркет Ашан) - ст. м. Нивки/ Розклад
- 115 - Будинок культури "Дарниця" - Контрактова площа/ Розклад
- 48 - Готель "Славутич" - ст. м. Лівобережна/ Розклад