קו 49
הילה←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 49 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 49 (הילה←נהרייה) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במצפה הילה כיכר ב ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 49 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הילה←נהרייה (20 תחנות)
מצפה הילה כיכר ב
מצפה הילה כיכר ג
דרך מונפורט/מרכז מסחרי
דרך מונפורט/טריק אלסידה
מסעף מעליא
דהר
נווה זיו מרכז
מסעף נווה זיו
צומת געתון
משתלת כברי
צומת כברי
מזכירות/גדוד 21
דרך החצב/שביל החרציות
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 49
מתי מתחיל לפעול קו 49?
קו 49 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 49 מפסיק לעבוד?
קו 49 מפסיק לפעול ב-06:05 בשישי
מתי מגיע קו 49?
כדי לראות מתי קו הילה←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הילה←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 49 (הילה←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הילה←נהרייה (הילה←נהרייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 49 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 49 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 49 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 49 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 49
קו 49 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:05 - 19:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 19:30 | 55 |
ב׳ | 06:05 - 19:30 | 55 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:05 - 19:30 | 55 |
ה׳ | 06:05 - 19:30 | 55 |
ו׳ | 06:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 20:00 - 21:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל49 (מ מצפה הילה כיכר ב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 49 (הילה←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 49
תעריף הנסיעה ב49 (הילה←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
49 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 49 היא מצפה הילה כיכר ב והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 49 (הילה←נהרייה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 49. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 49.
מעקב אחר קו האוטובוס 49 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 49 (הילה←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 49 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 49 ב-ישראל
49 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 8 - קניון נהריה-נהריה<->הצנחנים/מלחמת יום הכיפורים-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 86 - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 281 - מסעף סאסא-הגליל העליון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ם/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#הררית ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 2 - המכללה האקדמית גליל מערבי/דרך המכללה-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר בירב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 150 - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 148 - בר יוחאי-בר יוחאי<->מזכירות-כלנית-1#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים