קו 694
בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 694 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 694 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (23 תחנות)
ת. רכבת בנימינה
אורט השומרון/כביש 652
גני רמת הנדיב/652
דרך אהרון/כביש 652
דרך אהרון/דרך שרה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
קיבוץ מעין צבי
צומת זכרון יעקב/כביש 4
צומת פרדיס
פוריידיס/כביש 4 לצפון
צומת נחשולים
קיבוץ נחשולים
מושב דור
צומת נחשולים/דור
צומת עין איילה
צומת עופר
מושב כרם מהר''ל
צומת עופר
צומת הבונים
צומת צרופה
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 694
מתי מתחיל לפעול קו 694?
קו 694 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 694 מפסיק לעבוד?
קו 694 מפסיק לפעול ב-14:35 בשישי
מתי מגיע קו 694?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 694 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 694 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 694 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 694 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 694
קו 694 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 21:10 | 60 |
ב׳ | 07:10 - 21:10 | 60 - 215 |
ג׳ | 07:10 - 21:10 | 60 - 215 |
ד׳ | 07:10 - 21:10 | 60 - 215 |
ה׳ | 07:10 - 21:10 | 60 - 215 |
ו׳ | 10:00 - 14:35 | 120 - 155 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל694 (מ ת. רכבת בנימינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 694
תעריף הנסיעה ב694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
694 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 694 היא ת. רכבת בנימינה והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 694. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 694.
מעקב אחר קו האוטובוס 694 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 694 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 694 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 694 ב-ישראל
694 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 759 - מסוף ג'ת-ג'ת<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 233 - באקה/כניסה צפונית-באקה אל ע'רביה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 15 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 461 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 693 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 62 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->תחנה לבריאות משפחה-מעלה עירון-10/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 158 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מחנה צריפין/מועדון-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 19 - אהבת ציון/הבנים-אבן יהודה<->ביה''ס אור תורה-תל מונד-11/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים