Лінія 726
Ст. М. Виставковий Центр
Приміські маршрути
Приміські маршрути 726 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
726 shuttle (Ст. М. Виставковий Центр) має 18 станції відправляється з Станція Васильків-1 і закінчується в Вул. Васильківська.
Виберіть будь-яку 726 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Ст. М. Виставковий Центр (18 зупинок)
Станція Васильків-1
Азс
На Вимогу
Станція Глеваха
Глеваха (Вул. Київська)
На Вимогу
С. Мархалівка
Смт Глеваха
Південне Кладовище
С. Круглик
С. Віта-Поштова
Смт Чабани
Смт Чабани
На Вимогу
Вул. Академіка Заболотного
Ст. М. Іподром
Автостанція Південна
Вул. Васильківська
Часті запитання по 726
О котрій годині розпочинає рух 726 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 726 shuttle о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 726 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 726 shuttle о 22:20 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 726 shuttle?
Коли прибуває Ст. М. Виставковий Центр shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Ст. М. Виставковий Центр shuttle.
Чи існує 726 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 726 shuttle станція.
726 shuttle Розклад руху
726 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 06:00 - 22:20
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:00 - 22:20 | 20 |
вт | 06:00 - 22:20 | 20 |
ср | 06:00 - 22:20 | 20 |
чт | 06:00 - 22:20 | 20 |
пт | 06:00 - 22:20 | 20 |
сб | 06:00 - 22:20 | 20 |
нд | 06:00 - 22:20 | 20 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 726 (від Станція Васильків-1), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 726 (Ст. М. Виставковий Центр) у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 726
Ціни Приміські маршрути на 726 (Ст. М. Виставковий Центр) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
726 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 726 shuttle маршруту є Станція Васильків-1, а останньою - Вул. Васильківська. 726 (Ст. М. Виставковий Центр) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 726 має 18 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 50 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 726 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 726 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 726
Переглядайте лінію 726 (Ст. М. Виставковий Центр) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 726 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 726, в Київ
726 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 811 - Автостанція "Видубичі" - с. Гусачівка/ Розклад
- 791 - с. Плесецьке - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 355 - Зоопарк "XII Місяців" - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 305 - пл. Одеська - смт Глеваха/ Розклад
- 376 - с. Бишів - ст. м. Нивки/ Розклад
- 741 - с. Святопетрівське - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 753 - с. Вишеньки / с. Петропавлівське - ст. м. Харківська/ Розклад
- 351 - с. Пірнове - с. Лебедівка - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 341 - Автостанція "Дарниця" - с. Рожни/ Розклад
- 423 - станція Лісова Буча - ст. м. Святошин/ Розклад
- 310 - м. Обухів (вул. Каштанова) - с. Великі Дмитровичі - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 991 - Садове товариство "Криве озеро" - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 941 - с. Вороньків - ст. м. Харківська/ Розклад
- 762 - с. Неграші - ст. м. Нивки/ Розклад
- 315 - Автостанція "Видубичi" - с. Григорівка/ Розклад
- 821 - смт Чабани - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 392 - Автостанція Ірпінь - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 749 - с. Бобриця - ст. м. Нивки/ Розклад
- 357 - с. Димер - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 716 - станція Вишневе - ст. м. Нивки/ Розклад