Лінія 729
С. Хотів
Приміські маршрути
Приміські маршрути 729 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
729 shuttle (С. Хотів) має 28 станції відправляється з Ст. М. Либідська і закінчується в С. Хотів (Центр).
Виберіть будь-яку 729 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Хотів (28 зупинок)
Ст. М. Либідська
Ст. М. Деміївська
Пров. Деміївський
Ст. М. Голосіївська
Вул. Михайла Стельмаха
Автобусний Парк №1
Ст. М. Васильківська
Вул. Михайла Ломоносова
На Вимогу
Ст. М. Виставковий Центр
Автостанція Південна
Ст. М. Іподром
Льодовий Стадіон
Пл. Одеська
Вул. Академіка Заболотного
Торговий Центр
На Вимогу
Вул. Планетна
Вул. Боженка
Вул. Центральна
Вул. Озерна
С. Новосілки (Центр)
С. Новосілки
Сади (На Вимогу)
Смт Чабани
С. Хотів
С. Хотів (Магазин)
С. Хотів (Центр)
Часті запитання по 729
О котрій годині розпочинає рух 729 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 729 shuttle о 06:45 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 729 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 729 shuttle о 23:25 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 729 shuttle?
Коли прибуває С. Хотів shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Хотів shuttle.
Чи існує 729 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 729 shuttle станція.
729 shuttle Розклад руху
729 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 06:45 - 23:25
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:45 - 23:25 | 40 |
вт | 06:45 - 23:25 | 40 |
ср | 06:45 - 23:25 | 40 |
чт | 06:45 - 23:25 | 40 |
пт | 06:45 - 23:25 | 40 |
сб | 06:45 - 23:25 | 40 |
нд | 06:45 - 23:25 | 40 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 729 (від Ст. М. Либідська), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 729 (С. Хотів) у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 729
Ціни Приміські маршрути на 729 (С. Хотів) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
729 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 729 shuttle маршруту є Ст. М. Либідська, а останньою - С. Хотів (Центр). 729 (С. Хотів) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 729 має 28 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 39 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 729 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 729 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 729
Переглядайте лінію 729 (С. Хотів) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 729 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 729, в Київ
729 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 212 - с. Микуличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 365 - с. Гатне - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 732 - м. Вишневе (вул. Тургенєва) - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 812 - станція Боярка (фабрика "Мальва) - ст. м. Дружби Народів/ Розклад
- 424 - смт Ворзель (вул. Котляревського) - ст. м. Святошин/ Розклад
- 753 - с. Вишеньки / с. Петропавлівське - ст. м. Харківська/ Розклад
- 328 - Сади Зазим'я - ст. м. Лісова/ Розклад
- 369 - станція Боярка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 768 - с. Чорногородка - ст. м. Нивки/ Розклад
- 341 - Автостанція "Дарниця" - с. Рожни/ Розклад
- 808 - с. Проліски - ст. м. Харківська/ Розклад
- 301 - станція Вишневе - станція Новобіличі/ Розклад
- 757 - с. Гвоздів - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 789 - Автостанція "Видубичі" - с. Березове (Сади)/ Розклад
- 941 - с. Вороньків - ст. м. Харківська/ Розклад
- 316 - м. Бориспіль - ст. м. Лівобережна/ Розклад
- 303 - м. Васильків - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 348 - с. Гаврилівка - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 336 - Автостанція "Дарниця" - с. Світильня/ Розклад
- 739 - смт Чабани - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад