קו 77
אור יהודה←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 77 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 77 (אור יהודה←פתח תקווה) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 77 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←פתח תקווה (38 תחנות)
החרושת/מעלה המגדל
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
צפריר/שכ' נווה רבין
שדרות צפריר/גבי אשכנזי
ניצן/שדרות צפריר
ניצן/גבי אשכנזי
ניצן/גבי אשכנזי
ניצן/שכ' נווה רבין
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
צומת סביון/כביש 4622
מרכז מסחרי רימון/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/שטרן
דרך לוי אשכול/התמר
קניון קריית אונו/דרך לוי אשכול
דרך לוי אשכול/הרוגי מלכות בבל
דרך לוי אשכול/ירושלים
לוי אשכול/וולך
דרך לוי אשכול/יצחק רבין
מחלף אונו/דרך יצחק רבין
דרך יצחק רבין/העצמאות
דרך יצחק רבין/חייקה גרוסמן
דרך יצחק רבין/יצחק ויטנברג
טובה ושמשון דרנגר/שחם
הסיבים/טובה ושמשון דרנגר
הסיבים/הביטחון
הסיבים/שוהם
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
בי''ח בלינסון/ז'בוטינסקי
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/גרינשפן
מתנ''ס נווה גן/גרינשפן
חנן לויתן/ברוריה בת תרדיון
קניון אם מושבות
ראשון לציון/זכרון יעקב
ראשון לציון/שרגא רפאלי
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 77
מתי מתחיל לפעול קו 77?
קו 77 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 77 מפסיק לעבוד?
קו 77 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 77?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 77 (אור יהודה←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←פתח תקווה (אור יהודה←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 77 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 77 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 77 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 77 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 77
קו 77 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:40 | 30 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 23:40 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 23:40 | 30 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 23:40 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל77 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 77 (אור יהודה←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 77
תעריף הנסיעה ב77 (אור יהודה←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
77 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 77 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 77 (אור יהודה←פתח תקווה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 77. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 77.
מעקב אחר קו האוטובוס 77 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 77 (אור יהודה←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 77 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 77 ב-ישראל
77 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 691 - מרכז מיר''ב-מרכז מיר''ב<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 237 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 184 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->הזית ב-מטע-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 95 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים/צאלון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->אל עריאן/מסגד-אל עריאן-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים