קו 80
הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 80 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהגליל/מצפה ומסתיים בבית ספר בית יעקב/המיימוני.
לוח הזמנים לקו 80 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:45. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 80 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני (12 תחנות)
הגליל/מצפה
הגליל/הבריכה
הגליל/ציון
הגליל/הבנים
הגליל/נתיב חן
חניתה/אשר
חניתה/ציון
חניתה/הלל סילבר
חניתה/שמחה גולן
שמחה גולן/רטנר
גאולה/רבי עקיבא
בית ספר בית יעקב/המיימוני
שאלות ותשובות לגבי קו 80
מתי מתחיל לפעול קו 80?
קו 80 מתחיל לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 80 מפסיק לעבוד?
קו 80 מפסיק לפעול ב-07:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 80?
כדי לראות מתי קו הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 80 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 80 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 80 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 80 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 80
קו 80 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל80 (מ הגליל/מצפה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 80
תעריף הנסיעה ב80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
80 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 80 היא הגליל/מצפה והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יעקב/המיימוני.
קו 80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 80. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 80.
מעקב אחר קו האוטובוס 80 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 80 (הגליל/מצפה←בית ספר בית יעקב/המיימוני) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 80 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 80 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 853 - 'קשת א-קשת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 194 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 832 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ב/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 14 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->קניון גני הדרים/הפרדס-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים