קו 826
נצרת עילית←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) יש 88 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדליה/כליל החורש ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 826 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נצרת עילית←תל אביב-יפו (88 תחנות)
דליה/כליל החורש
בי''ס יודפת/דליה
דליה/יקינטון
קופ''ח כללית/יקינטון
יקינטון/אלומה
מתנ''ס הר יונה/יקינטון
יקינטון/ניצן
יקינטון/מורן
בית ספר נטופה/יקינטון
מעלה יצחק/עין מאהל
בית עלמין חדש/שער ד'
בית עלמין ישן/מעלה יצחק
תבור/נוף תבור
בית ספר עצמון/תבור
עצמון/ארבל
עצמון/שומרון
קופת חולים/חרמון
מלון פלאזה/כרמל
כרמל
כרמל/גלבוע
גלבוע/רימון
גלבוע/מעלה עלית
בית העירייה/גלבוע
קניון מבנה/שירות בינעירוני
בית ספר שרת/מעלה יצחק
בית ספר שרת/יזרעאל
יזרעאל/הגפן
מרכז דדו/חרוד
חרוד/דרך אריאל שרון
שוק
הציונות/דרך העמק
צומת המחצבות
ביטוח לאומי/כביש 75
הר הקפיצה/כביש 75
צ.הפיקוד
דרך חיפה/5104
דרך חיפה
יפיע א'/כניסה
יפיע ב'/בית עלמין
יפיע ג
יפיע ד'/יציאה
שדרות הבנים/נוף העמק
משטרה/שדרות הבנים
שדרות הבנים/דרך העמק
שדרות הבנים/תדהר
שדרות הבנים
בית העלמין
צומת מגדל העמק 75/7555
צומת תמרת
צומת נהלל
מסעף מנשית זבדה
צומת בית שערים/נווה יער
רמת ישי
צומת רמת ישי מערב
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
צומת קרית טבעון
צומת קריית עמל
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת כפר יהושע
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר / הפעמונית
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת בת שלמה
צומת שפיה
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף ינאי לדרום
פנימיית הדסה נעורים/השיטה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף גלילות/דרך נמיר
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 826
מתי מתחיל לפעול קו 826?
קו 826 מתחיל לפעול ב-04:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 826 מפסיק לעבוד?
קו 826 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 826?
כדי לראות מתי קו נצרת עילית←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נצרת עילית←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נצרת עילית←תל אביב-יפו (נצרת עילית←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 826 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 826 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 826 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 826 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 826
קו 826 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:40 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 21:00 | 30 - 90 |
ד׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 04:40 - 21:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:15 - 15:30 | 30 - 45 |
ש׳ | 15:30 - 21:30 | 25 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל826 (מ דליה/כליל החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 826
תעריף הנסיעה ב826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
826 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 826 היא דליה/כליל החורש והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 826. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 826.
מעקב אחר קו האוטובוס 826 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 826 (נצרת עילית←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 826 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 826 ב-ישראל
826 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 743 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->ולנשטיין/קהילת אונגוואר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 34 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 11 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 5א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 277 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים