29Д
Розклад 29Д - Завод "Маяк" (В Депо)
неділя до субота - Розклад
Станція | Відправлення #1 | Відправлення #2 | Відправлення #3 | Відправлення #4 | Відправлення #5 | Відправлення #6 | Відправлення #7 | Відправлення #8 | Відправлення #9 | Відправлення #10 | Відправлення #11 | Відправлення #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Пл. Дарницька | 08:08 | 08:53 | 09:15 | 10:00 | 15:05 | 15:50 | 16:12 | 16:57 | 20:33 | 20:55 | 21:18 | 21:40 |
Дарницький Універмаг | 08:12 | 08:57 | 09:19 | 10:04 | 15:09 | 15:54 | 16:16 | 17:01 | 20:37 | 20:59 | 21:22 | 21:44 |
Пр. Миру | 08:14 | 08:59 | 09:21 | 10:06 | 15:11 | 15:56 | 16:18 | 17:03 | 20:39 | 21:01 | 21:24 | 21:46 |
Бул. Верховної Ради | 08:15 | 09:00 | 09:22 | 10:07 | 15:12 | 15:57 | 16:19 | 17:04 | 20:40 | 21:02 | 21:25 | 21:47 |
Вул. Червоноткацька | 08:16 | 09:01 | 09:23 | 10:08 | 15:13 | 15:58 | 16:20 | 17:05 | 20:41 | 21:03 | 21:26 | 21:48 |
Ст. М. Дарниця | 08:18 | 09:03 | 09:25 | 10:10 | 15:15 | 16:00 | 16:22 | 17:07 | 20:43 | 21:05 | 21:28 | 21:50 |
Парк Перемога | 08:20 | 09:05 | 09:27 | 10:12 | 15:17 | 16:02 | 16:24 | 17:09 | 20:45 | 21:07 | 21:30 | 21:52 |
Станція Київ-Дніпровський | 08:21 | 09:06 | 09:28 | 10:13 | 15:18 | 16:03 | 16:25 | 17:10 | 20:46 | 21:08 | 21:31 | 21:53 |
Ж/К Паркові Озера | 08:24 | 09:09 | 09:31 | 10:16 | 15:21 | 16:06 | 16:28 | 17:13 | 20:49 | 21:11 | 21:34 | 21:56 |
Пр. Алішера Навої | 08:26 | 09:11 | 09:33 | 10:18 | 15:23 | 16:08 | 16:30 | 17:15 | 20:51 | 21:13 | 21:36 | 21:58 |
Вул. Петра Запорожця | 08:28 | 09:13 | 09:35 | 10:20 | 15:25 | 16:10 | 16:32 | 17:17 | 20:53 | 21:15 | 21:38 | 22:00 |
Дитячий Садок | 08:29 | 09:14 | 09:36 | 10:21 | 15:26 | 16:11 | 16:33 | 17:18 | 20:54 | 21:16 | 21:39 | 22:01 |
Авторинок | 08:31 | 09:16 | 09:38 | 10:23 | 15:28 | 16:13 | 16:35 | 17:20 | 20:56 | 21:18 | 21:41 | 22:03 |
Школа-Інтернат | 08:32 | 09:17 | 09:39 | 10:24 | 15:29 | 16:14 | 16:36 | 17:21 | 20:57 | 21:19 | 21:42 | 22:04 |
Пл. Керченська | 08:34 | 09:19 | 09:41 | 10:26 | 15:31 | 16:16 | 16:38 | 17:23 | 20:59 | 21:21 | 21:44 | 22:06 |
Ж/М Райдужний | 08:38 | 09:23 | 09:45 | 10:30 | 15:35 | 16:20 | 16:42 | 17:27 | 21:03 | 21:25 | 21:48 | 22:10 |
Станція Романа Шухевича | 08:39 | 09:24 | 09:46 | 10:31 | 15:36 | 16:21 | 16:43 | 17:28 | 21:04 | 21:26 | 21:49 | 22:11 |
Торговельно-Розважальний Комплекс | 08:40 | 09:25 | 09:47 | 10:32 | 15:37 | 16:22 | 16:44 | 17:29 | 21:05 | 21:27 | 21:50 | 22:12 |
Парк Муромець | 08:43 | 09:28 | 09:50 | 10:35 | 15:40 | 16:25 | 16:47 | 17:32 | 21:08 | 21:30 | 21:53 | 22:15 |
Пр. Героїв Сталінграда | 08:45 | 09:30 | 09:52 | 10:37 | 15:42 | 16:27 | 16:49 | 17:34 | 21:10 | 21:32 | 21:55 | 22:17 |
Вул. Йорданська | 08:47 | 09:32 | 09:54 | 10:39 | 15:44 | 16:29 | 16:51 | 17:36 | 21:12 | 21:34 | 21:57 | 22:19 |
Завод Промзв'Язок | 08:49 | 09:34 | 09:56 | 10:41 | 15:46 | 16:31 | 16:53 | 17:38 | 21:14 | 21:36 | 21:59 | 22:21 |
Завод Маяк | 08:50 | 09:35 | 09:57 | 10:42 | 15:47 | 16:32 | 16:54 | 17:39 | 21:15 | 21:37 | 22:00 | 22:22 |
Розклад Trolleybus від КП "Київпастранс" - 29Д (Завод "Маяк" (В Депо))
Розклад Trolleybus від КП "Київпастранс" для маршруту по 29Д, Завод "Маяк" (В Депо) надає пасажирам надійний розклад руху транспорту. Розклад складено для плану поїздки з Пл. Дарницька станція до Завод Маяк станція, однак розклад може оновлюватися з різних причин.
Ви можете отримати доступ до онлайн-розкладу в режимі реального часу або переглянути версію розкладу Trolleybus для друку. Плануйте свою подорож відповідно до розкладу на сьогодні, завтра, будні або вихідні з нашим надійним та актуальним розкладом від КП "Київпастранс".