Розклад 342 - Автостанція "Дарниця"
неділя до субота - Розклад
Станція | Відправлення #1 | Відправлення #2 | Відправлення #3 | Відправлення #4 |
---|---|---|---|---|
С. Кулажинці | 06:20 | 09:55 | 13:35 | 17:40 |
С. Кулажинці (Вул. Глибочиця) | 06:21 | 09:56 | 13:36 | 17:41 |
На Вимогу | 06:27 | 10:02 | 13:42 | 17:47 |
На Вимогу | 06:29 | 10:04 | 13:44 | 17:49 |
С. Світильня | 06:31 | 10:06 | 13:46 | 17:51 |
С. Світильня (Цвинтар) | 06:32 | 10:07 | 13:47 | 17:52 |
С. Плоске | 06:38 | 10:13 | 13:53 | 17:58 |
С. Плоске (Центр) | 06:40 | 10:15 | 13:55 | 18:00 |
С. Гоголів (Вул. Симиренка) | 06:48 | 10:23 | 14:03 | 18:08 |
Пров. Івана Франка | 06:53 | 10:28 | 14:08 | 18:13 |
Вул. Яшника | 06:55 | 10:30 | 14:10 | 18:15 |
С. Гоголів (Вул. Жовтнева) | 06:57 | 10:32 | 14:12 | 18:17 |
Вул. Молодіжна | 06:58 | 10:33 | 14:13 | 18:18 |
С. Гоголів | 07:00 | 10:35 | 14:15 | 18:20 |
С. Красилівка (Вул. Жовтнева) | 07:06 | 10:41 | 14:21 | 18:26 |
С. Красилівка | 07:09 | 10:44 | 14:24 | 18:29 |
Вул. Благодатна | 07:12 | 10:47 | 14:27 | 18:32 |
С. Квітневе | 07:17 | 10:52 | 14:32 | 18:37 |
Дбк | 07:19 | 10:54 | 14:34 | 18:39 |
Бровари-2 | 07:21 | 10:56 | 14:36 | 18:41 |
Бровари-1 | 07:22 | 10:57 | 14:37 | 18:42 |
Вул. Онікієнка Олега | 07:24 | 10:59 | 14:39 | 18:44 |
Радіостанція | 07:26 | 11:01 | 14:41 | 18:46 |
Заправка | 07:27 | 11:02 | 14:42 | 18:47 |
Стадіон | 07:28 | 11:03 | 14:43 | 18:48 |
Магазин Зелений Папуга | 07:30 | 11:05 | 14:45 | 18:50 |
Дитяча Лікарня | 07:31 | 11:06 | 14:46 | 18:51 |
Парк Ім. Тараса Шевченка | 07:33 | 11:08 | 14:48 | 18:53 |
Старий Центр | 07:34 | 11:09 | 14:49 | 18:54 |
Пекарня | 07:36 | 11:11 | 14:51 | 18:56 |
Кафе Біла Діброва | 07:37 | 11:12 | 14:52 | 18:57 |
Магазин Вітерець | 07:38 | 11:13 | 14:53 | 18:58 |
Автошкола | 07:39 | 11:14 | 14:54 | 18:59 |
Військове Містечко | 07:41 | 11:16 | 14:56 | 19:01 |
Старий Дуб | 07:43 | 11:18 | 14:58 | 19:03 |
Птахофабрика | 07:45 | 11:20 | 15:00 | 19:05 |
Бикiвня-3 | 07:49 | 11:24 | 15:04 | 19:09 |
Бикiвня | 07:51 | 11:26 | 15:06 | 19:11 |
Лісництво | 07:52 | 11:27 | 15:07 | 19:12 |
Шеу Дніпровського Району | 07:53 | 11:28 | 15:08 | 19:13 |
Гіпермаркет | 07:54 | 11:29 | 15:09 | 19:14 |
Ст. М. Лісова | 07:57 | 11:32 | 15:12 | 19:17 |
Автостанція Дарниця (Платформа №9) | 07:58 | 11:33 | 15:13 | 19:18 |
Розклад shuttle від Приміські маршрути - 342 (Автостанція "Дарниця")
Розклад shuttle від Приміські маршрути для маршруту по 342, Автостанція "Дарниця" надає пасажирам надійний розклад руху транспорту. Розклад складено для плану поїздки з С. Кулажинці станція до Автостанція Дарниця (Платформа №9) станція, однак розклад може оновлюватися з різних причин.
Ви можете отримати доступ до онлайн-розкладу в режимі реального часу або переглянути версію розкладу shuttle для друку. Плануйте свою подорож відповідно до розкладу на сьогодні, завтра, будні або вихідні з нашим надійним та актуальним розкладом від Приміські маршрути.