Як дістатися до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка з Вул. Котельникова на shuttle?
З Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка shuttle
Щоб дістатися від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район, скористайтеся shuttle 187 від Вул. Михайла Котельникова станція до Ст. М. Святошин станція. Потім скористайтеся shuttle 189 від Ст. М. Святошин станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 43 хв.
Покроково
- 1Прогулянка до станція shuttleВул. Михайла Котельникова80 м • 1 хв
- 2Очікуйте на shuttle187Ст. М. Нивки
- 3Поїздка до станція shuttleСт. М. Святошин3 хв
- 4Очікуйте на shuttle189Вул. Володимирська
- 5Поїздка до станція shuttleВул. Володимирська28 хв
- 6Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця210 м • 3 хв
З Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка shuttle and автобус
Щоб дістатися від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район, скористайтеся автобус 90 від Вул. Михайла Котельникова станція до Вул. Нивська станція. Потім скористайтеся shuttle 189 від Вул. Нивська станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 56 хв.
Покроково
- 1Прогулянка до станція автобусВул. Михайла Котельникова80 м • 1 хв
- 2Очікуйте на автобус90Пл. Валерія Марченка
- 3Поїздка до станція автобусВул. Нивська6 хв
- 4Очікуйте на shuttle189Вул. Володимирська
- 5Поїздка до станція shuttleВул. Володимирська27 хв
- 6Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця210 м • 3 хв
Вказівки руху громадським транспортом з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
Станції громадського транспорту поблизу Вул. Котельникова
Вул. Котельникова розташовано за адресою: Вул. Котельникова, Шевченківський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: Вул. Львівська.
Зупинки Автобус поруч із Вул. Котельникова:
- Ст. М. Святошин
- Серійний Завод Антонов
Зупинки Shuttle поруч із Вул. Котельникова:
- Вул. Львівська
- Пров. Святошинський
- Ст. М. Святошин
Станції громадського транспорту поблизу Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка, Шевченківський Район
Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка розташовано за адресою: Володимирська вулиця, Шевченківський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: Вул. Володимирська.
Зупинки Автобус поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Вул. Володимирська
- Бул. Тараса Шевченка
- Ст. М. Льва Толстого
Зупинки Тролейбус поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Університет
- Вул. Івана Франка
Зупинки Shuttle поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Вул. Володимирська
- Університет
Схожі маршрути
- Від Вул. Січових Стрільців до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Градинська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Сержа Лифаря до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Радунська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Миколи Кибальчича до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Дарниця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Курнатовського до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Куренівський Парк до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Фармак до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Стадіон ""Спартак"" до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Вікентія Хвойки до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Стадіон Спартак до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Євгена Коновальця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Єжи Ґедройця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Контрактова Площа до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Нижній Вал до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Щекавицька до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Оболонська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Оленівська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Голосіївська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
З Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка shuttle and автобус
Щоб дістатися від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район, скористайтеся автобус 90 від Вул. Михайла Котельникова станція до Вул. Нивська станція. Потім скористайтеся shuttle 189 від Вул. Нивська станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 56 хв.
Покроково
- 1Прогулянка до станція автобусВул. Михайла Котельникова80 м • 1 хв
- 2Очікуйте на автобус90Пл. Валерія Марченка
- 3Поїздка до станція автобусВул. Нивська6 хв
- 4Очікуйте на shuttle189Вул. Володимирська
- 5Поїздка до станція shuttleВул. Володимирська27 хв
- 6Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця210 м • 3 хв
Питання та відповіді
Як найшвидше дістатися з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Найшвидший маршрут займе 43 хв за допомогою Автобус, лінія 187, Автобус, лінія 189.
Який є альтернативний маршрут від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Альтернативний маршрут займе 56 хв за допомогою Автобус, лінія 90, Автобус, лінія 189.
Чи є прямий shuttle від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Ні, вам доведеться взяти загалом 2 ліній shuttle. Загальна тривалість подорожі: 43 хв.
Яка лінія shuttle йду від Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Лінія 187 shuttle йде від станції Вул. Михайла Котельникова поблизу Вул. Котельникова в Святошинський Район до станції Ст. М. Нивки. Звідти вам доведеться їхати одна лінія shuttle до станції Ст. М. Нивки поблизу Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район.
Скільки часу потрібно для подорожі з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка за допомогою shuttle?
Загальний час подорожі між Вул. Котельникова у Святошинський Район та Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у Шевченківський Район за допомогою shuttle становить близько 43 хв.
Куди я можу доїхати на shuttle поблизу Вул. Котельникова щоб дістатися до пункту Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Сядьте на shuttle 187 на станції Вул. Михайла Котельникова станція поблизу Вул. Котельникова у місті Святошинський Район.
Де я можу вийти з shuttle, подорожуючи між Вул. Котельникова та Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Зійдіть із shuttle на станції Ст. М. Нивки станція, яка є найближчою до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район.
Коли перший метро з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший метро з Вул. Котельникова в місті Святошинський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія Академмістечко - Лісова. Він залишає станцію Святошин станція о 07:40.
Коли перший Тролейбус з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший Тролейбус з Вул. Котельникова в місті Святошинський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія вул. Чорнобильська - ст. м. Площа Льва Толстого. Він залишає станцію Вул. Генерала Вітрука станція о 08:27.
Коли перший електричка з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший електричка з Вул. Котельникова в місті Святошинський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія Міська Електричка. Він залишає станцію Святошин станція о 07:30.
Коли останній shuttle з Вул. Котельникова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Останній shuttle з Вул. Котельникова у місті Святошинський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія станція Боярка - пл. Перемоги). Він залишає станцію Вул. Генерала Вітрука станція о 02:46.
Популярные маршруты
- Від Деснянський Район до Шевченківський Район
- Від Ст. М. Шулявська до НАУ, корпус №1
- Від Ст. М. Нивки до Васильків
- Від Ст. М. Берестейська до Національний Транспортний Університет
- Від Ст. М. Бориспільська до Бориспіль
- Від Печерська до Шевченківський Район
- Від Контрактова Площа до Печерський Район
- Від Академмістечко до Пологовий Будинок №3
- Від Ст. М. Лівобережна до Національний Спортивний Комплекс «Олімпійський»
- Від Ст. М. Житомирська до Бровари
- Від Ст. М. Оболонь до Медгородок
- Від Залізничний Вокзал Центральний до Бориспіль
- Від Ст. М. Лівобережна до Національний Інститут Хірургії Та Трансплантології Імені О.О. Шалімова
- Від Ст. М. Либідська до Феофанія, 2й корпус
- Від Ст. М. Святошин до Солом’Янський Район
- Від Пл. Деміївська до Клінічна Лікарня Феофанія
- Від Ст. М. Виставковий Центр до Бровари
- Від Ст. М. Дарниця до Київська обласна клінічна лікарня №1
- Від Пл. Деміївська до Іподром
- Від Ст. М. Житомирська до Госпіталь Прикордонної Служби