Як дістатися до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка з Вул. Полковника Шутова на shuttle?
З Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка shuttle
Скористайтеся прямим shuttle від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район: скористайтеся shuttle 189 від Вул. Полковника Шутова станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 24 хв.
Покроково
- 1Початок із shuttle станціяВул. Полковника Шутова
- 2Очікуйте на shuttle189Вул. Володимирська
- 3Поїздка до станція shuttleВул. Володимирська20 хв
- 4Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця220 м • 3 хв
З Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка Тролейбус
Скористайтеся прямим Тролейбус від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район: скористайтеся Тролейбус 7 від Вул. Полковника Шутова станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 28 хв.
Покроково
- 1Початок із Тролейбус станціяВул. Полковника Шутова
- 2Очікуйте на Тролейбус7Ст. М. Площа Льва Толстого
- 3Поїздка до станція ТролейбусВул. Володимирська19 хв
- 4Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця580 м • 8 хв
Вказівки руху громадським транспортом з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
Станції громадського транспорту поблизу Вул. Полковника Шутова
Вул. Полковника Шутова розташовано за адресою: Вул. Полковника Шутова, Шевченківський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: Вул. Полковника Шутова.
Зупинки Автобус поруч із Вул. Полковника Шутова:
- Професійний Коледж
Зупинки Тролейбус поруч із Вул. Полковника Шутова:
- Вул. Полковника Шутова
Зупинки Shuttle поруч із Вул. Полковника Шутова:
- Вул. Полковника Шутова
- Вул. Гарматна
- Вул. Миколи Шпака
Станції громадського транспорту поблизу Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка, Шевченківський Район
Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка розташовано за адресою: Володимирська вулиця, Шевченківський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: Бул. Тараса Шевченка.
Зупинки Автобус поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Бул. Тараса Шевченка
- Вул. Володимирська
- Центральний Універмаг
Зупинки Тролейбус поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Університет
- Вул. Івана Франка
Зупинки Shuttle поруч із Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка:
- Університет
- Вул. Володимирська
Схожі маршрути
- Від Вул. Січових Стрільців до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Градинська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Сержа Лифаря до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Радунська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Миколи Кибальчича до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Дарниця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Курнатовського до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Куренівський Парк до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Фармак до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Стадіон ""Спартак"" до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Вікентія Хвойки до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Стадіон Спартак до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Євгена Коновальця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Єжи Ґедройця до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Контрактова Площа до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Нижній Вал до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Щекавицька до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Оболонська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Вул. Оленівська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Ст. М. Голосіївська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
З Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка Тролейбус
Скористайтеся прямим Тролейбус від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район: скористайтеся Тролейбус 7 від Вул. Полковника Шутова станція до Вул. Володимирська станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 28 хв.
Покроково
- 1Початок із Тролейбус станціяВул. Полковника Шутова
- 2Очікуйте на Тролейбус7Ст. М. Площа Льва Толстого
- 3Поїздка до станція ТролейбусВул. Володимирська19 хв
- 4Йдіть доКиївський Національний Університет Імені Тараса ШевченкаВолодимирська вулиця580 м • 8 хв
Питання та відповіді
Як найшвидше дістатися з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Найшвидший маршрут займе 24 хв за допомогою Shuttle, лінія 189.
Який є альтернативний маршрут від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Альтернативний маршрут займе 28 хв за допомогою Тролейбус, лінія 7.
Чи є прямий shuttle від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Так, є прямий shuttle, що йду від Вул. Полковника Шутова у місті Солом’Янський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район о 24 хв.
Яка лінія shuttle йду від Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Лінія 189 shuttle йде від станції «Вул. Володимирська» поблизу Вул. Полковника Шутова у місті Солом’Янський Район до станції «Вул. Володимирська» поблизу Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район.
Скільки часу потрібно для подорожі з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка за допомогою shuttle?
Загальний час подорожі між Вул. Полковника Шутова у Солом’Янський Район та Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у Шевченківський Район за допомогою shuttle становить близько 24 хв.
Куди я можу доїхати на shuttle поблизу Вул. Полковника Шутова щоб дістатися до пункту Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Сядьте на shuttle 189 на станції Вул. Володимирська станція поблизу Вул. Полковника Шутова у місті Солом’Янський Район.
Де я можу вийти з shuttle, подорожуючи між Вул. Полковника Шутова та Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Зійдіть із shuttle на станції Вул. Володимирська станція, яка є найближчою до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район.
Коли перший shuttle з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший shuttle з Вул. Полковника Шутова в місті Солом’Янський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія станція Боярка - пл. Перемоги. Він залишає станцію Ст. М. Берестейська станція о 02:12.
Коли перший Тролейбус з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший Тролейбус з Вул. Полковника Шутова в місті Солом’Янський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія пр. Свободи - ст. м. Площа Льва Толстого. Він залишає станцію Вул. Полковника Шутова станція о 08:20.
Коли перший електричка з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший електричка з Вул. Полковника Шутова в місті Солом’Янський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія Міська Електричка. Він залишає станцію Рубежівський станція о 07:47.
Коли перший метро з Вул. Полковника Шутова до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка?
Перший метро з Вул. Полковника Шутова в місті Солом’Янський Район до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка у місті Шевченківський Район — лінія Академмістечко - Лісова. Він залишає станцію Берестейська станція о 07:43.
Популярные маршруты
- Від Ст. М. Осокорки до Національний Спортивний Комплекс «Олімпійський»
- Від Берестейська до Центр Мікрохірургії Ока
- Від Ст. М. Деміївська до Колос
- Від Ст. М. Лівобережна до Державний Університет Інфраструктури Та Технологій
- Від Дорогожичі до Інститут Нейрохірургії Ім. А.П. Ромоданова
- Від Почайна до Національний Інститут Хірургії Та Трансплантології Імені О.О. Шалімова
- Від М. Ірпінь до Бориспіль
- Від Святошин до Київська Міська Клінічна Лікарня №8
- Від Осокорки до Ірпінь
- Від Ст. М. Академмістечко до Національний Авіаційний Університет
- Від Осокорки до Охматдит
- Від Академмістечко до Інститут Травматології Та Ортопедії
- Від Осокорки до Адміністрація
- Від Ст. М. Либідська до Оболонь-Арена
- Від Ст. М. Деміївська до Мауп
- Від Васильківська до Національний Інститут Серцево-Судинної Хірургії Ім. М. М. Амосова
- Від Залізничний Вокзал Південний до Бориспіль
- Від Святошин до Вишгородська Центральна Районна Лікарня
- Від Бориспільська до Київський Національний Університет Імені Тараса Шевченка
- Від Видубичі до Ірпінь