Як дістатися до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури з С. Данилівка на shuttle?
З С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури shuttle
Щоб дістатися від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у місті Солом’Янський Район, вам потрібно буде скористатися 3 ліній shuttle: скористайтеся shuttle 791 від С. Данилівка станція до Смт Чабани станція. Потім вам потрібно буде пересісти на 777 shuttle, а далі скористайтеся shuttle 499 від Шляхопровід станція до Вул. Освіти станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 1 год 40 хв.
Покроково
- 1Початок із shuttle станціяС. Данилівка
- 2Очікуйте на shuttle791Ст. М. Виставковий Центр
- 3Поїздка до станція shuttleСмт Чабани47 хв
- 4Очікуйте на shuttle777Ст. М. Академмістечко
- 5Поїздка до станція shuttleШляхопровід17 хв
- 6Очікуйте на shuttle499Обласна Лікарня
- 7Поїздка до станція shuttleВул. Освіти16 хв
- 8Йдіть доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця380 м • 5 хв
Альтернативний маршрут з С. Данилівка в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на shuttle через 791, 904 and 499
Щоб дістатися від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у місті Солом’Янський Район, вам потрібно буде скористатися 3 ліній shuttle: скористайтеся shuttle 791 від С. Данилівка станція до Льодовий Стадіон станція. Потім вам потрібно буде пересісти на 904 shuttle, а далі скористайтеся shuttle 499 від Шляхопровід станція до Вул. Освіти станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 1 год 40 хв.
Покроково
- 1Початок із shuttle станціяС. Данилівка
- 2Очікуйте на shuttle791Ст. М. Виставковий Центр
- 3Поїздка до станція shuttleЛьодовий Стадіон58 хв
- 4Прогулянка до станція shuttleЛьодовий Стадіон90 м • 2 хв
- 5Очікуйте на shuttle904М. Вишневе (Жк "Щасливий")
- 6Поїздка до станція shuttleШляхопровід9 хв
- 7Очікуйте на shuttle499Обласна Лікарня
- 8Поїздка до станція shuttleВул. Освіти16 хв
- 9Йдіть доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця380 м • 5 хв
Вказівки руху громадським транспортом з С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
Станції громадського транспорту поблизу С. Данилівка
С. Данилівка розташовано за адресою: С. Данилівка, Солом’Янський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: С. Данилівка.
Зупинки Shuttle поруч із С. Данилівка:
- С. Данилівка
- Військове Містечко
- Азс
Станції громадського транспорту поблизу Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури, Солом’Янський Район
Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури розташовано за адресою: Преображенська вулиця, Солом’Янський Район. Найближча зупинка громадського транспорту: Вул. Освіти.
Зупинки Автобус поруч із Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Пл. Севастопольська
- Пр. Повітрофлотський
- Вул. Авіаконструктора Антонова
Зупинки Тролейбус поруч із Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Вул. Освіти
- Вул. Авіаконструктора Антонова
Зупинки Shuttle поруч із Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури:
- Вул. Освіти
Схожі маршрути
- Від Вул. Січових Стрільців до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Градинська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Сержа Лифаря до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Радунська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Миколи Кибальчича до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Ст. М. Дарниця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Курнатовського до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Куренівський Парк до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Фармак до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Стадіон ""Спартак"" до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Вікентія Хвойки до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Стадіон Спартак до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Євгена Коновальця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Єжи Ґедройця до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Ст. М. Контрактова Площа до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Нижній Вал до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Щекавицька до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Оболонська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Вул. Оленівська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
- Від Ст. М. Голосіївська до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури
Альтернативний маршрут з С. Данилівка в Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури на shuttle через 791, 904 and 499
Щоб дістатися від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у місті Солом’Янський Район, вам потрібно буде скористатися 3 ліній shuttle: скористайтеся shuttle 791 від С. Данилівка станція до Льодовий Стадіон станція. Потім вам потрібно буде пересісти на 904 shuttle, а далі скористайтеся shuttle 499 від Шляхопровід станція до Вул. Освіти станція. Загальна тривалість маршруту становить приблизно 1 год 40 хв.
Покроково
- 1Початок із shuttle станціяС. Данилівка
- 2Очікуйте на shuttle791Ст. М. Виставковий Центр
- 3Поїздка до станція shuttleЛьодовий Стадіон58 хв
- 4Прогулянка до станція shuttleЛьодовий Стадіон90 м • 2 хв
- 5Очікуйте на shuttle904М. Вишневе (Жк "Щасливий")
- 6Поїздка до станція shuttleШляхопровід9 хв
- 7Очікуйте на shuttle499Обласна Лікарня
- 8Поїздка до станція shuttleВул. Освіти16 хв
- 9Йдіть доКиївський Національний Університет Будівництва І АрхітектуриПреображенська вулиця380 м • 5 хв
Питання та відповіді
Як найшвидше дістатися з С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Найшвидший маршрут займе 100 хв за допомогою Shuttle, лінія 791, Shuttle, лінія 777, Shuttle, лінія 499.
Який є альтернативний маршрут від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Альтернативний маршрут займе 100 хв за допомогою Shuttle, лінія 791, Shuttle, лінія 904, Shuttle, лінія 499.
Чи є прямий shuttle від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Ні, вам доведеться взяти загалом 3 ліній shuttle. Загальна тривалість подорожі: 1 год 40 хв.
Яка лінія shuttle йду від С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Лінія 791 shuttle йде від станції Ст. М. Виставковий Центр поблизу С. Данилівка в Васильків до станції Смт Чабани. Звідти вам доведеться їхати одна лінія shuttle до станції Смт Чабани поблизу Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у місті Солом’Янський Район.
Скільки часу потрібно для подорожі з С. Данилівка до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури за допомогою shuttle?
Загальний час подорожі між С. Данилівка у Васильків та Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у Солом’Янський Район за допомогою shuttle становить близько 1 год 40 хв.
Куди я можу доїхати на shuttle поблизу С. Данилівка щоб дістатися до пункту Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Сядьте на shuttle 791 на станції Ст. М. Виставковий Центр станція поблизу С. Данилівка у місті Васильків.
Де я можу вийти з shuttle, подорожуючи між С. Данилівка та Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури?
Зійдіть із shuttle на станції Смт Чабани станція, яка є найближчою до Київський Національний Університет Будівництва І Архітектури у місті Солом’Янський Район.
Популярные маршруты
- Від Залізничний Вокзал Центральний до Обухів
- Від Видубичі до Клінічна Лікарня Феофанія
- Від Бориспільська до Ірпінь
- Від Голосіївський Район до Печерський Район
- Від Вокзальна до кловский спуск 13 а
- Від Ст. М. Дорогожичі до Національний Інститут Хірургії Та Трансплантології Імені О.О. Шалімова
- Від Ст. М. Чернігівська до Київська міська клінічна лікарня №3
- Від Ст. М. Героїв Дніпра до Печерський Район
- Від Ст. М. Житомирська до Київська обласна клінічна лікарня №1
- Від Харківська до Солом’Янський Район
- Від Ст. М. Лівобережна до Національний Інститут Хірургії Та Трансплантології Імені О.О. Шалімова
- Від Ст. М. Святошин до Національний Інститут Раку
- Від Ст. М. Деміївська до Солом’Янський Район
- Від Ст. М. Чернігівська до Бориспіль
- Від Берестейська до Київська міська клінічна лікарня №9
- Від Театральна до Оболонь-Арена
- Від Ст. М. Арсенальна до Національний Транспортний Університет
- Від Вул. Тургенєва до Бориспіль
- Від Ст. М. Либідська до Солом’Янський Район
- Від Обухів до Ірпінь