קו 201
רחובות←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 201 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 201 (רחובות←תל אביב-יפו) יש 76 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהר הצופים/הר נבו ומסתיים ביוסף לוי/הכובשים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 201 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←תל אביב-יפו (76 תחנות)
הר הצופים/הר נבו
הר הצופים
הר הצופים/מרכז מסחרי
הר הצופים/הר מירון
הר הצופים/הר הנגב
הגאון בן איש חי/צאלון
יהונתן/בן גוריון
דוד אלעזר/יהונתן
דוד אלעזר/השיזף
דוד אלעזר/בן גוריון
הרדוף/דרך בן גוריון
קהילת טורונטו/כביש 411
דרך הים/דרך יצחק כץ
דרך הים/קלמן גבריאלוב
דרך הים/דרך ששת הימים
בית ספר עמל/דרך הים
רוזנסקי/דרך יבנה
רוזנסקי/בית המשפט
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרניחובסקי/ברנר
טשרניחובסקי/ארלוזורוב
טשרנחובסקי/לוי אשכול
טשרניחובסקי/בית ספר אורט
יעקבי/הרצל
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
חיים ויצמן/אריאל שרון
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
משרד החקלאות/דרך המכבים
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
דרך השבעה/קפלן
דרך השבעה/המלאכה
דרך השבעה/הרצל
דרך השבעה/המכתש
אזור/דרך השבעה
בית ספר מקווה ישראל/כביש 44
צומת חולון/דרך בן צבי
קריית שלום/דרך בן צבי
דרך בן צבי/לבון
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
שוקן/דרך שלמה
דרך שלמה/שוקן
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך בגין/אלנבי
דרך יפו/נחלת בנימין
הרצל/יהודה הלוי
מגדל שלום/מונטיפיורי
יוסף לוי/הכובשים
שאלות ותשובות לגבי קו 201
מתי מתחיל לפעול קו 201?
קו 201 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 201 מפסיק לעבוד?
קו 201 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 201?
כדי לראות מתי קו רחובות←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 201 (רחובות←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←תל אביב-יפו (רחובות←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 201 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 201 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 201 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 201 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 201
קו 201 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 22:30 | 12 - 30 |
ב׳ | 04:50 - 22:30 | 12 - 30 |
ג׳ | 07:30 - 23:05 | 20 - 35 |
ד׳ | 04:50 - 22:30 | 12 - 30 |
ה׳ | 04:50 - 22:30 | 12 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 16:30 | 15 - 25 |
ש׳ | 21:00 - 23:05 | 30 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל201 (מ הר הצופים/הר נבו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 201 (רחובות←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 201
תעריף הנסיעה ב201 (רחובות←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
201 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 201 היא הר הצופים/הר נבו והתחנה האחרונה היא יוסף לוי/הכובשים.
קו 201 (רחובות←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 201. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 201.
מעקב אחר קו האוטובוס 201 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 201 (רחובות←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 201 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 201 ב-ישראל
201 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 7א - אצטדיון נס ציונה-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 1א - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3א/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 249 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ז/ לוח זמנים
- 50 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->אברבנאל/צבי הרלינג-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#באר שבע ↔ דימונה/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 204 - מסוף קניון הזהב-ראשון לציון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים