קו 23
הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהפלמח/הצלפים ומסתיים בהנביאים/אחד העם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם (34 תחנות)
הפלמח/הצלפים
הפלמח/קרן היסוד
קרן היסוד/משמר הגבול
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
קרן היסוד
קרן היסוד/רופין
הצוללת דקר/פיקא
הצוללת דקר/זלמן שזר
מרטין בובר/הצוללת דקר
אורן/מרטין בובר
השקמה/האורן
השיקמה/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
מוריה/קרית ספר
מוריה/מעברות
מוריה/ספקטור
מוריה/צפרירים
מוריה/פיגין
שדרות מוריה/הברושים
מרכז הכרמל/שדרות הנשיא
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
הנשיא/מרכז פנורמה
מלון דן כרמל/הנשיא
הנשיא/דפנה
הנשיא/החורשה
הציונות/הנשיא
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שפרה
הציונות/פועה
הרצליה/הציונות
הרצליה/הנביאים
הנביאים/אחד העם
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-09:45 בשבת
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-15:45 בשבת
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:45 - 15:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 09:45 - 15:45 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ הפלמח/הצלפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23 היא הפלמח/הצלפים והתחנה האחרונה היא הנביאים/אחד העם.
קו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (הפלמח/הצלפים←הנביאים/אחד העם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 49 - שוק עירוני-דימונה<->אצטדיון טרנר-באר שבע-2א/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 64א - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים