קו 267
אפרת←ירושלים
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 267 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 267 (אפרת←ירושלים) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בסובת התאנה ומסתיים בשדרות שז''ר/בנייני האומה.
לוח הזמנים לקו 267 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב00:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 267 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אפרת←ירושלים (63 תחנות)
סובת התאנה
רימון/האלה
רימון/מעלה הזית
הגפן/שדרות דוד המלך
הגפן/תירוש
הגפן/תירוש
הגפן/המעיין
נצח ירושלים/הל''ה
נצח ירושלים/מעלה עין צורים
נצח ירושלים/מגדל עדר
נצח ירושלים/חגי
שדרות דוד המלך/עזרא
בי''ס אורות עציון לבנים
שדרות רחל אמנו/שדרות דוד המלך
שדרות רחל אמנו/זית שמן
מתתיהו הכהן 1
מתתיהו הכהן/מעון יום
מתתיהו הכהן/חנה
מתתיהו הכהן 4
מתתיהו הכהן /הציפורן
כיכר הדקלים/הקטורת
'הקטורת ב
זית שמן/פטום הקטורת
זית שמן/יהודה המכבי
בי''ס הזית
שדרות רחל אמנו/שדרות דוד המלך
שדרות דוד המלך/שדרות רחל אמנו
שדרות דוד המלך/זרובבל
גבעת התמר/כניסה
הדבש/מבוא מעונה
בית הבחירה/הדבש
בית הבחירה
בית הבחירה/אריאל
הדבש/מבוא ניקנור
דוד המלך
אפרת שער צפוני/יציאה
הדגן/כניסה
הזורעים/העומר
הזורעים/מעלה המורג
העומר/מעלה כרמל
הקציר/העומר
הדגן/הקציר
הדגן/הזורעים
הרוזמרין/כביש המנהרות
דב יוסף/יערי
דב יוסף/שבתאי הנגבי
דב יוסף/אל תווחיד
דב יוסף/פת
פת/יהודה הנשיא
צומת פת/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שח''ל
הרצוג/ניות
שד' הזז/הרצוג
בן צבי/רופין
שדרות יצחק בן צבי/בצלאל
בצלאל/כורזין
בצלאל/טרומפלדור
המלך ג'ורג'/בן יהודה
תחנת רקל''ה יפו מרכז/המלך ג'ורג'
ככר הדוידקה/הנביאים
שוק מחנה יהודה/אגריפס
שוקניון/אגריפס
שדרות שז''ר/בנייני האומה
שאלות ותשובות לגבי קו 267
מתי מתחיל לפעול קו 267?
קו 267 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 267 מפסיק לעבוד?
קו 267 מפסיק לפעול ב-00:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 267?
כדי לראות מתי קו אפרת←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אפרת←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 267 (אפרת←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אפרת←ירושלים (אפרת←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 267 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 267 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 267 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 267 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 267
קו 267 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל267 (מ סובת התאנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 267 (אפרת←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 267
תעריף הנסיעה ב267 (אפרת←ירושלים) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
267 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 267 היא סובת התאנה והתחנה האחרונה היא שדרות שז''ר/בנייני האומה.
קו 267 (אפרת←ירושלים) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 267. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 267.
מעקב אחר קו האוטובוס 267 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 267 (אפרת←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 267 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 267 ב-ישראל
267 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 120 - פארן/מעבר המתלה-ירושלים<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 469 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 127 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->מחוז ש''י-מעלה אדומים-1#
- 25א - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->צומת אלמוג-מגילות ים המלח-1א
- 23 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->גבעת המייסדים-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 473 - מסוף שער בנימין/איסוף-מטה בנימין<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 376 - אצטדיון טדי/א''ס ביתר-ירושלים<->תקוע ב-תקוע-1#/ לוח זמנים
- 178 - היכל המשפט/שדרות הנשיא השישי-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 941 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה אפיק-מעלה אפרים-1#/ לוח זמנים
- 142 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->מסוף שער בנימין/הורדה-מטה בנימין-1#/ לוח זמנים
- 254 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 257 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->ת. מרכזית קריית גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 54 - אורן/ברוש-מבשרת ציון<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 362 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים
- 946 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חמדת-חמדת-1#/ לוח זמנים
- 104 - ממילא/קריב-ירושלים<->שכונה י''א א-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 468 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 372 - האומן/ברעם-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים
- 88 - דרך צמח השדה/העירית-מעלה אדומים<->בית ספר אופק-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 264 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->'כפר עציון ב-כפר עציון-1#/ לוח זמנים