קו 268
בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בלבונה/דבורנית ומסתיים בת. רכבת מודיעין מרכז.
לוח הזמנים לקו 268 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:30. שעות הפעילות השבוע: שלישי, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 268 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות (25 תחנות)
לבונה/דבורנית
לבונה/ערבה
לבונה/האלה
לבונה/אשחר
לבונה/מעלה הזית
מעלה הזית/לבונה
פריחת השקד/דולב
פריחת השקד
מעלה הזית א
מעלה הזית ב
מרכז ספורט
האשל/השקד עופרים
הברוש/הרימון
הברוש א
מעלה הזית/הברוש
עופרים/כיכר
מעלה ההר
ניל''י/שער
צומת חשמונאים דרום
צומת לפיד/מערב
צומת כפר רות מערב
שד. החשמונאים/שומרי החומות
דם המכבים/שד. החשמונאים
עירייה
ת. רכבת מודיעין מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 268
מתי מתחיל לפעול קו 268?
קו 268 מתחיל לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 268 מפסיק לעבוד?
קו 268 מפסיק לפעול ב-06:30 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 268?
כדי לראות מתי קו בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 268 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 268 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 268 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 268
קו האוטובוס 268, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל268 (מ לבונה/דבורנית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 268
תעריף הנסיעה ב268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
268 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 268 היא לבונה/דבורנית והתחנה האחרונה היא ת. רכבת מודיעין מרכז.
קו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 268. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 268.
מעקב אחר קו האוטובוס 268 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 268 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 268 ב-ישראל
268 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה<->מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון-1#/ לוח זמנים
- 921 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 957 - בהזמנה מראש - מעלות דוד-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#רכסים ↔ בני ברק/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 845 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->וינוגרד/זווין-ירושלים-29/ לוח זמנים
- 38 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->יסודות/מזכירות-יסודות-1#/ לוח זמנים