קו 34 - בהזמנה מראש
ראס אל-עין←תרדיון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בראס אל עין 2 ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 34 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ראס אל-עין←תרדיון (42 תחנות)
ראס אל עין 2
מסעף ראס אל עין
מסעף נחל צלמון
מרכז
סלאמה בית ספר
סלמה
מ.גב.צלמון
אל מרג'
האו
אל מל
אל מלא
מריסאת 1
מריסאת 2
מריסאת 3
מריסאת 4
צומת מחנה צלמון
צומת לוטם
'לוטם ב
'לוטם א
צביה
מכללת אלרואד
אלמרוש
בריכה
עראבה ה'/יציאה
מכללת סח'נין/משרד הרישוי
סח'נין עיריה
סחנין אלשהדא
סח'נין האנדרטה
הגליל ט
סחנין יציאה מערבית
צומת א.תעשיה תרדיון
צומת יובלים
מרכז שירותים
מועצה אזורית משגב
מסעף משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 34 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 34 - בהזמנה מראש?
קו 34 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 34 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 34 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-11:30 בשישי
מתי מגיע קו 34 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו ראס אל-עין←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ראס אל-עין←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ראס אל-עין←תרדיון (ראס אל-עין←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 34 - בהזמנה מראש
קו 34 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:30 - 19:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 19:45 | 75 - 280 |
ב׳ | 07:30 - 19:45 | 75 - 280 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 19:45 | 75 - 280 |
ה׳ | 07:30 - 19:45 | 75 - 280 |
ו׳ | 07:50 - 11:30 | 220 |
ש׳ | 20:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל34 - בהזמנה מראש (מ ראס אל עין 2), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
34 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 34 - בהזמנה מראש היא ראס אל עין 2 והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 34 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 34 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 34 - בהזמנה מראש (ראס אל-עין←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 34 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 34 - בהזמנה מראש ב-ישראל
34 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 282 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אבו סנאן חיילים משוחררים ב-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 347 - נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל<->מקאם נבי סבלאן-חורפיש-2#/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זחיפה ↔ צפת/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 51 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מזכירות-קדרים-1#/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 322 - כיכר גיתה-גיתה<->נשיאי ישראל/אורט בראודה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 15 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->מסעף בית חולים זיו-צפת-1ג/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->אור הגנוז מרכז-אור הגנוז-1#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#מעלות-תרשיחא ↔ נהרייה/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים