קו 37
באר שבע←עומר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 37 (באר שבע←עומר) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בתמר/חצב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←עומר (38 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
מרכז קניות/דרך אליהו נאוי
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
תמר/חצב
ארז/משעול סיסם
ארז/רותם
הכרם/אלון
השיטה/אורן
אורן/סיגלון
תמר/רותם
צבר/שיקמה
אשל/צבר
תמר/רותם
הדר/תמר
תפוז/אלה
תפוז/אלה
תפוז/אקליפטוס
אקליפטוס/חרוב
דגנית/דרדר
דקל/תפוז
תפוז/החורשה
החורשה/תפוז
אקליפטוס/ציפורן
אקליפטוס/דבורנית
אקליפטוס/כוכבן
שקד/אלה
עדעד/מרגנית
עדעד/חצב
תמר/חצב
שאלות ותשובות לגבי קו 37
מתי מתחיל לפעול קו 37?
קו 37 מתחיל לפעול ב-21:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 37 מפסיק לעבוד?
קו 37 מפסיק לפעול ב-23:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 37?
כדי לראות מתי קו באר שבע←עומר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←עומר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 (באר שבע←עומר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←עומר (באר שבע←עומר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 37 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 37
קו האוטובוס 37, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 21:10 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
ב׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
ג׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
ד׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
ה׳ | 21:10 - 23:15 | 125 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל37 (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 (באר שבע←עומר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37
תעריף הנסיעה ב37 (באר שבע←עומר) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
37 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 37 היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא תמר/חצב.
קו 37 (באר שבע←עומר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37.
מעקב אחר קו האוטובוס 37 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 (באר שבע←עומר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 66 - שד' גולדה מאיר/שד' הרצל-דימונה<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 1 - מלון יפה נוף-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 6א - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-21/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 1 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 561 - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#
- 158 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מחנה צור-רמת הנגב-1#
- 94 - מורדי הגטאות/אף על פי כן-הרצליה<->יהודה הנשיא/כלנית-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-3#/ לוח זמנים
- 84 - ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה<->קרית חינוך רבין-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 282 - ת. מרכזית יבנה-יבנה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 340 - הספרייה-מצפה רמון<->ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים-אילת-1#/ לוח זמנים
- 249 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים