קו 42 - בהזמנה מראש
אשבל←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל באשבל ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשבל←כרמיאל (22 תחנות)
אשבל
מסעף אשחר
אשחר
מסעף אשבל
יובלים 3
מעון
יובלים 4
יובלים 2
יובלים 1
צומת אשבל
צומת שורשים
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/חבצלת
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/הדקל
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 42 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 42 - בהזמנה מראש?
קו 42 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 42 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 42 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-13:20 בשישי
מתי מגיע קו 42 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו אשבל←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשבל←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשבל←כרמיאל (אשבל←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42 - בהזמנה מראש
קו 42 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:10 - 21:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 21:20 | 60 - 230 |
ב׳ | 06:10 - 21:20 | 60 - 230 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 21:20 | 60 - 230 |
ה׳ | 06:10 - 21:20 | 60 - 230 |
ו׳ | 07:00 - 13:20 | 60 - 175 |
ש׳ | 20:40 - 22:00 | 80 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל42 - בהזמנה מראש (מ אשבל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
42 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 42 - בהזמנה מראש היא אשבל והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 - בהזמנה מראש (אשבל←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 - בהזמנה מראש ב-ישראל
42 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 171 - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->יציאה משכונה דרומית-ביר אל מכסור-1ש/ לוח זמנים
- 985 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-26/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מקיף תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-2#/ לוח זמנים
- 312 - ת. רכבת אחיהוד/רציפים-אחיהוד<->מועצה מקומית-ירכא-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->בית ג'ן 1-בית ג'ן-2#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 39 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->הברוש/הרימון-טל אל-1#/ לוח זמנים
- 86 - בית ספר מעליא-מעיליא<->מאר אליאס/אל מרג'-פסוטה-21/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 977 - רופין/קניאל-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - קניון לב המפרץ/ההסתדרות-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1שחיפה ↔ טמרה/ לוח זמנים
- 55 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->חוני המעגל/צהל-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#הררית ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 172 - כניסה מזרחית-שפרעם<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ז/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעדת אלשריף-בית ג'ן-1#/ לוח זמנים