קו 503
חיפה←קצרין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 503 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 503 (חיפה←קצרין) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בקניון לב קצרין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 503 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←קצרין (53 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
ההסתדרות/צומת קרית אתא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/צומת צבר
דרך עכו/המייסדים
צומת יאסיף
צומת אחיהוד
פארק תעשיות/בר לב
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף שזור
צומת ראמה
צומת שבע
צומת חלפתא
מסעף כחל
מסעף מחנה עמיעד
צומת עמיעד
קיבוץ עמיעד
מחנה יפתח
מחנה פילון/גשר אברהם חידו
תחנה מרכזית ראש פינה
צומת ראש פינה
מסוף חצור הגלילית/הורדה
מסוף חצור הגלילית/רציפים
צומת מחניים
קיבוץ מחניים
מסעף משמר הירדן
מסעף גדות
צומת גדות/918
מצפה גדות
צומת בית המכס
צומת צנובר
צומת נשוט
צומת קצרין צפון
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
שאלות ותשובות לגבי קו 503
מתי מתחיל לפעול קו 503?
קו 503 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 503 מפסיק לעבוד?
קו 503 מפסיק לפעול ב-13:35 בשישי
מתי מגיע קו 503?
כדי לראות מתי קו חיפה←קצרין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←קצרין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 503 (חיפה←קצרין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←קצרין (חיפה←קצרין) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 503 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 503 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 503 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 503 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 503
קו האוטובוס 503, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 17:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 17:45 | 170 - 355 |
ב׳ | 05:55 - 17:45 | 170 - 355 |
ג׳ | 05:55 - 17:45 | 170 - 355 |
ד׳ | 05:55 - 17:45 | 170 - 355 |
ה׳ | 05:55 - 17:45 | 170 - 355 |
ו׳ | 09:00 - 13:35 | 275 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל503 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 503 (חיפה←קצרין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 503
תעריף הנסיעה ב503 (חיפה←קצרין) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
503 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 503 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קניון לב קצרין.
קו 503 (חיפה←קצרין) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 503. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 503.
מעקב אחר קו האוטובוס 503 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 503 (חיפה←קצרין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 503 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 503 ב-ישראל
503 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#קריית שמונה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 48א - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1פבאר שבע ↔ דימונה
- 24 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#אילת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 31 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#/ לוח זמנים
- 87א - 'כפר גלים א-כפר גלים<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 439 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 39 - סורוקה/צבי בן יעקב-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים