קו 53
הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב פרדס/מאיר בלבן ומסתיים במסוף הר הצופים/מרטין בובר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (56 תחנות)
הרב פרדס/מאיר בלבן
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/צ'רלס לוץ
הרב פרדס/ליבנה
הרב פרדס/שדרות נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/אחימאיר
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שדרות משה דיין/שדרות נווה יעקב
שדרות משה דיין/מזל טלה
שדרות משה דיין/מזל שור
משה דיין א
תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין
חיל האויר/גדוד חרמש
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/סיירת דוכיפת
שדרות סיירת דוכיפת/חיל האוויר
הסיירת הירושלמית
השישה עשר
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
רחמילביץ'/משה דיין
פארק ארץ ישראל/משה רחמילביץ
רחמילביץ/דב סדן
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/טוניק
רחמילביץ'/לבני
מאיר גרשון/רחמילביץ'
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/מאיר יושע
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/אלי תבין
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
ההגנה/אצ''ל
מרכז מסחרי/ההגנה
האצ''ל/דקר
לח''י/ההתנדבויות
שד' צ'רצ'יל/קציר
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
מחנה עופרית/מרטין בובר
אקדמיה בצלאל/מרטין בובר
מסוף הר הצופים/מרטין בובר
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-13:40 בשישי
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו האוטובוס 53, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 19:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ב׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ג׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ד׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ה׳ | 06:10 - 19:15 | 30 - 80 |
ו׳ | 06:15 - 13:40 | 30 - 120 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ הרב פרדס/מאיר בלבן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
53 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 53 היא הרב פרדס/מאיר בלבן והתחנה האחרונה היא מסוף הר הצופים/מרטין בובר.
קו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 63 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 146 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 133 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 9א - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 5 - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1ב/ לוח זמנים
- 96 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 30 - מסוף הר הצופים/בנימין מזר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 5א - גולן/נגב-קרית שדה התעופה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1א/ לוח זמנים
- 29 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 28 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->רמות מאיר/מזכירות-רמות מאיר-1#/ לוח זמנים
- 86א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים